Správná volba
 • prodejna Lidl

  Otevřeli jsme trainee program v oblasti provozu!

  Vysoká škola tě naučí orientovat se v oboru a především vědět, kde si co najít nebo koho se zeptat. My tě v rámci našeho trainee programu naučíme, jak to všechno, co ti za těch pět let prošlo rukama v podobě skript a zápisů z přednášek a cvik, funguje v praxi. Nejenom, že ti všechno ukážeme a vysvětlíme, ale ty si to i sám přímo vyzkoušíš. Stejně tak jako my všichni, kdo v Lidlu pracujeme. Vyzkoušíš a projdeš si jednotlivými pozicemi tak, aby si nejen poznal, co tě baví, ale byl později i schopný na jiných pozicích dělat správná a smysluplná rozhodnutí na základě vlastní zkušenosti a ne jen tak od stolu.

   

  » Více informací
 • Přihlašování na letní stáže je v plném proudu!

  Studenti VŠ zpozorněte! Centrála v létě nabízí možnost stáže ve svém strategickém oddělení nákupu. Stážisté se na 3 měsíce stávají přímou součástí týmu a úzce spolupracují například s nákupčími odpovědnými za tvorbu sortimentu.

  Pokud chcete proniknout do světa retailu a zjistit, jak Lidl vyjednává se svými dodavateli, přidejte se k nám! Rádi vám ukážeme, jak to u nás chodí!

   

   

  » Chci ukázat, že na to mám!
 • zaměstnanci Lidlu

  Líbí se mi, že mohu měnit prodejny k lepšímu!

  Naši regionálové intenzivně usilují o to, aby týmy v jejich prodejnách byly motivované, a každého kolegu a kolegyni plně podporují v jejich profesním rozvoji.

  V současné době hledáme nové posily do různých regionů po celé České republice. Přihlaste se a mějte možnost velkou měrou přispět k úspěchu naší společnosti.

  » Více informací