Správná volba

12) Detail page stage 1768

NEJSPOKOJENĚJŠÍ JSEM,
KDYŽ VŠECHNO
ŠLAPE JAK MÁ.

DAVID, MANAŽER PRODEJNY

Manažer/ka prodejny

Jako manažer/ka prodejny nesete zodpovědnost za všechny důležité procesy na Vám svěřené prodejně. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste mozkem i srdcem, díky nimž funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit práce s lidmi včetně jejich motivování a vedení, neměli byste se bát velké dynamiky ani občasné fyzické práce. Kromě toho bystě měli mít týmového ducha, ale také chuť samostatně se rozhodovat a přebírat zodpovědnost.

Jaké procesy tedy manažer/ka prodejny koordinuje a jak to v praxi vypadá? To vše vám nyní představí naše manažerka prodejny Pavla!

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)

  • alespoň 3 roky praxe, zkušenosti z maloobchodu výhodou

  • zkušenost s vedením lidí nejméně 2 roky podmínkou

  • analytické myšlení

  • strategický nadhled

  • schopnost samostatného rozhodování

  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)

  • pozitivní a proaktivním přístup k zákazníkům a svěřeným úkolům

  • fyzická zdatnost a elán do práce

  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Ohodnocení

  • Cílová fixní mzda 60 000 Kč
  • Audi A3 k osobnímu užití

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené prodejny a za plnění dlouhodobých cílů

  • zajištění kompletního provozu a procesů jedné z našich prodejen

  • vedení, motivace a rozvoj týmu o velikosti 25 - 50 zaměstnanců včetně organizace jejich práce

  • plánování pracovních směn

  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

  • plánování objednávek a správného rozmístění zboží v prodejně

  • podílení se na výkonu provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s pevnými nárůsty mzdy (nástupní mzda 45 000 Kč, po 6 měsících 50 000 Kč, po 1,5 roce 55 000 Kč a po 2,5 letech 60 000 Kč)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • 25 dní dovolené
  • elektronické stravenky v hodnotě 80 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • propracovaný systém zaškolení
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu
  • možnost kariérního růstu
  • rozmanitou práci ve vysoce dynamickém prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek

Místo výkonu práce

prodejna Lidl

Přihlaste se hned dnes!