Správná volba

jirka nakupci stage

ZÍSKAL JSEM
JINÝ POHLED
NA PRÁCI V OBCHODĚ.

DOMINIK, TRAINEE

Trainee v oblasti provozu

Jste čerstvě absolventem nebo absolventkou VŠ a chcete v práci zažít pořádnou jízdu? Postavte Vaši kariéru na stabilních základech. Máme pro Vás pozici ušitou přímo na míru!

Váš profil

  • vysokoškolský diplom min Bc. stupně
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít

Ohodnocení

  • automobil i pro soukromé účely
  • parádní mzda
    40 000 Kč

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • propracovaný 18měsíční Trainee program
  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka klíčové pozice – Manažer/ka prodejny …a to může být teprve začátek

Nabízíme

  • férovou smlouvu na 1,5 roku - po úspěšném absolvování s nabídkou na prodloužení na dobu neurčitou
  • parádní mzdu 40 000 Kč
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • elektronické stravenky v hodnotě 80 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • propracovaný systém zaškolení
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu daného logistického centra
  • možnost kariérního růstu
  • rozmanitou práci ve vysoce dynamickém prostředí
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod Vámi vybrané logistické centrum

Místo výkonu práce

celá ČR

Detaily

Přihlas se ještě dnes