• 26.11.2019
  • výstavba / facility management
  • sklad Cerhovice

Projektový manažer v úseku nemovitostí (m/ž) - Praha 5 Stodůlky

Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby otevřela více než 245 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Pracovní náplň

  • péče o stavebně technické záležitosti připravovaných a existujících staveb
  • zajištění povolení na připravované projekty
  • zajištění kvalitního, ekonomicky efektního a včasného dosahování cílů a plnění úkolů ve svěřené oblasti
  • účast na jednání s projektanty a úřady
  • vyhledávání nových obchodních partnerů a dodavatelů
  • příprava výběrových řízení na dodavatele projekčních prací a dalších služeb
  • pravidelné vyhodnocování kvality služeb externích dodavatelů
  • příprava prezentací na téma stav projektů
  • příprava podkladů pro schválení záměru (dokup pozemků atd.)
  • připravování ekonomických ukazatelů
  • pravidelné vedení agendy v interních systémech

Váš profil
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe ve stavebnictví 2 - 3 roky podmínkou
  • flexibilita, nadprůměrná angažovanost a vysoké pracovní nasazení
  • zkušenosti se samostatným řízením projektů - schopnost plánování a organizace práce
  • proaktivní a samostatné pracovní nasazení
  • mobilita v rámci svěřené oblasti
  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Nabízíme

Nabízíme
  • smlouvu na dobu neurčitou s pevně danými nárůsty mzdy
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost využití home office
  • notebook a mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • elektronické stravenky v hodnotě 100,- Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • rozmanitou práci v dynamickém týmu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek
  • balíček pro nastávající rodiče
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky

Vzbudili jsme váš zájem?

Těšíme se na vaše podklady do výběrového řízení!