• 18.04.2019
  • prodej / provoz
  • logistické centrum Zlínsko

Trainee v oblasti provozu - Zlínsko

Jsme úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby otevřeli více než 240 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti u nás pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Pracovní náplň

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka klíčové pozice – Manažer/ka prodejny …a to může být teprve začátek

Váš profil
  • vysokoškolský diplom min Bc. stupně
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít

Nabízíme

Nabízíme
  • férovou smlouvu na 1,5 roku - po úspěšném absolvování s nabídkou na prodloužení na dobu neurčitou
  • parádní mzdu 40 000 Kč
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • mobilní telefon
  • propracovaný systém zaškolení
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu daného logistického centra
  • možnost kariérního růstu
  • rozmanitou práci ve vysoce dynamickém prostředí
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod Vámi vybrané logistické centrum Olomouc

Vzbudili jsme váš zájem?

Těšíme se na vaše podklady do výběrového řízení!