Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Administrativní výpomoc v oddělení nákupu - kmenová data

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • administrativní podpora nákupčích při změnách v sortimentu
  • správa dat v systému (databáze výrobků a dodavatelů)
  • písemná i ústní komunikace s kolegy napříč českou centrálou, centrálními sklady a kolegy z ostatních zemí
  • písemná i ústní komunikace s dodavateli z ČR i zahraničí
  • zpracování podkladů pro tvorbu dodavatelsko-odběratelských smluv

Váš profil

  • uživatelská znalost MS Office
  • německý jazyk– min. A2 podmínkou
  • pečlivost, samostatnost a flexibilita
  • chuť naučit se něco nového
  • docházka 3 dny v týdnu

Nabízíme

  • spolupráci formou DPP
  • zaplacená každá odpracovaná minuta
  • získání zkušeností v rychle se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

brigáda (DPP/DPČ)

Obor

brigády

Referenční číslo

CZ-049534