Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Asistent/ka úseku nemovitostí - Brno, Londýnské náměstí (35 hodin/týden)

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj

Pracovní náplň

  • administrativní a organizační podpora úseku nemovitostí
  • samostatná příprava podkladů a prezentací
  • organizace setkání s obchodními partnery
  • tvorba zápisů z porad
  • evidence stanovených úloh a sledování dodržování jejich termínů
  • pravidelné sestavování reportů
  • zabezpečení chodu kanceláře

Váš profil

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti na administrativní pozici výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost balíčku MS Office
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou (zástup za MD/RD)
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více věnovat rodině a svým blízkým
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Lokalita

lokalita Brněnsko {amount} vzdálenost v km
Brněnsko
62100 Brněnsko

Typ úvazku

zkrácený úvazek

Obor

administrativní práce

Referenční číslo

CZ-049572