Správná volba
Volná místa Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Brigáda - Asistent/ka zákaznického servisu

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Pracovní náplň

  • správa pasivní zákaznické linky – přijímání telefonických hovorů a zpracování emailových dotazů zákazníků
  • evidence a následné zpracování zákaznických podnětů
  • komunikace s odbornými odděleními v rámci společnosti
  • samostatné řešení standardních i nestandardních situací v rámci interních pravidel

Váš profil

  • příjemný a zároveň profesionální mluvený projev
  • vstřícnost, angažovanost a flexibilitu (pracovní doba Po – Pá)
  • velmi dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • ochotu učit se nové věci

Nabízíme

  • spolupráci formou DPP/DPČ
  • pracovní dobu 12:00 hod/14:00 hod. – 18:00 hod.
  • zaplacená každá odpracovaná minuta
  • získání zkušeností v rychle se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: Jihlava (centrum)

Lokalita

lokalita Jihlava {amount} vzdálenost v km
Jihlava
58601 Jihlava

Typ úvazku

brigáda (DPP/DPČ)

Obor

brigády

Referenční číslo

CZ-052463