Správná volba
Volná místa Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Brigáda v e-shopu (Tvůrce Tvůrkyně obsahu e-shopu)

přihlaste se

Hledáte brigádu a zajímáte se o oblast propagace a reklamy? Jste pečlivý/á, máte znalost NJ a případnou zkušenost na podobné pozici? Do oddělení Digital hledáme posilu. Přidejte se k nám!

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Pracovní náplň

  • vytváření a údržba webových stránek – příprava prodejních kampaní
  • podílení se na tvorbě obsahu e-shopu společnosti Lidl
  • překlad textů a konverze produktových popisů do online prostředí
  • aktualizace dat a dohlížení na jejich kvalitu

Váš profil

  • znalost německého jazyka min. na úrovni B2
  • skvělé písemné vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost

Nabízíme

  • spolupráci formou DPČ
  • po zapracování 100% home office
  • vhodné pro studenty/ky k získání praxe
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • brigádu v rychle se rozvíjející společnosti
  • rozmanitou práci v dynamickém prostředí

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

brigáda (DPP/DPČ)

Obor

brigády

Referenční číslo

CZ-052844