Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Brigádník/Brigádnice v HR oddělení – správa procesů

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Pracovní náplň

  • práce s interním systémem
  • podpora při dokumentaci (modelaci) procesů a jejich správa na základě mezinárodních požadavků
  • průběžná správa a optimalizace národních procesů a jejich úpravy
  • překlady z NJ/ČJ
  • komunikace s kolegy z německé centrály

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost německého jazyka podmínkou (úroveň B2/C1) – každodenní využití
  • dobré analytické schopnosti a orientace na detail
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost a samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
  • zkušenost z korporátního prostředí mezinárodní společnosti velkou výhodou

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ (úvazek alespoň 20 hod/týden)
  • možnost získat zkušenosti z oblasti HR a interních procesů
  • zajímavé zaměstnání v dynamickém prostředí a přátelském týmu
  • dobré mzdové ohodnocení
  • místo výkonu práce – Praha 5 (metro Stodůlky)
  • nástup možný ihned
Salary

DPP/DPČ

Lokalita

City West {amount} vzdálenost v km
Siemensova 2717/4
15500 Praha 5

Typ úvazku

brigáda (DPP/DPČ)

Obor

brigády

Referenční číslo

CZ-037972