Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Head of HR payroll department

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za vedení týmu mzdových účetní, jejich profesní rozvoj, motivaci a zajištění plynulé a efektivní spolupráce
  • odpovědnost za plánování personálních zdrojů oddělení
  • zajištění dodržování platných zákonů, interních směrnic a standardů
  • vyúčtování a kontrola mezd zaměstnanců v systému SAP, odpovědnost za odeslání potvrzení o výplatě mzdy, opravu a analýzu chyb v rámci zúčtovacího procesu
  • správné stanovení, kontrola a odvod daní a sociálního pojištění
  • kontaktní partner pro TOP management v otázkách týkajících se payrollu (podnikové důchodové zabezpečení, exekuce, smlouvy, zdravotní pojištění atp.)
  • payroll reporting
  • kontaktní partner pro centrálu společnosti v Německu

Váš profil

  • zkušenost s vedením velkého týmu alespoň 2 roky
  • výborná znalost mzdového účetnictví a související legislativy
  • účtování mezd v systému SAP
  • velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • dobrá znalost MS Excel
  • pozitivní přístup k výzvám a inovativní smýšlení

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • notebook a mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
  • místo výkonu práce: City West

Lokalita

City West {amount} vzdálenost v km
Siemensova 2717/4
15500 Praha 5

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

manažeři a specialisté

Referenční číslo

CZ-049165