Správná volba
Volná místa Přihlášení

HR specialista náboru (m/ž) - LC Brandýs nad Labem

přihlaste se
Foto centrála

Lokalita

sklad Brandýs nad Labem {amount} vzdálenost v km
Průmyslová 260
250 01 Brandýs nad Labem

Typ úvazku

40 hodin/týden

Obor

manažeři a specialisté

HR / mzdová účtárna

Referenční číslo

CZ-059880

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 280 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

• komplexní realizace výběrových řízení na vybrané pozice zejména na prodejnách v regionu (zpracování žádostí o zaměstnání, vedení  pohovorů, komunikace s kandidáty apod.)
• screening pracovního trhu, komunikace s úřady práce apod.
• příprava pracovních smluv a kontrola úplnosti personálních podkladů

Váš profil

• SŠ vzdělání
• zkušenosti s náborem zaměstnanců
• dobrá znalost balíčku MS Office (zejména Word a Excel)
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• ochota často cestovat v rámci svěřeného regionu (min. 50% pracovní doby)
• kreativita, schopnost přicházet s novými nápady

Nabízíme

• smlouvu na dobu určitou na 1 rok
• příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
• 25 dní dovolené
• propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
• příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
• MultiSport kartu
• notebook a mobilní telefon
• služební automobil i k soukromému využití
• vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
• balíček pro nastávající rodiče