Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Právník/Právnička

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím.  Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Do právního týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici právníka. Přidejte se k nám!

Pracovní náplň

  • realizace M&A transakcí ve spolupráci s externími advokáty
  • odpovědnost za otázky práva obchodních společností
  • právní podpora při realizaci projektů probíhajících ve skupině Lidl
  • analýza právních otázek souvisejících s obchodní činností skupiny Lidl

  • aktivní znalost německého a anglického jazyka slovem i písmem
  • praxe v advokátní kanceláři alespoň 3 roky
  • zkušenosti z oblasti M&A, korporátního práva a smluvní agendy
  • ochota učit se nové věci a pracovat na mezinárodních projektech

Nabízíme

  • férovou pracovní smlouvu na dobu neurčitou s pevnými nárůsty mzdy
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • balíček pro nastávající rodiče

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

manažeři a specialisté

Referenční číslo

CZ-041661