kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Referent/ka v resortu nákupu – kmenová data

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Do našeho týmu na centrálu společnosti hledáme novou/nového kolegyni/kolegu do resortu nákupu.

Pracovní náplň

  • evidence a aktualizace kmenových dat artiklů v interním systému včetně přípravy dokumentů
  • evidence kmenových dat dodavatelů
  • evidence změn v nastavení prodejních cen a layoutů
  • hlášení změn v sortimentu a následná komunikace na sklady
  • zpracování dodavatelských smluv a příchozích sdělení
  • vytváření standardních cenovek
  • archivace smluv
  • zpracování akcí a korektur

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou (min. úroveň B1)
  • dobrá uživatelská znalost MS Office – Excel, Word a PowerPoint
  • samostatný, komunikativní a pečlivý člověk se smyslem pro detail
  • pozitivně naladěný a týmový hráč
  • zkušenost s prací v interních systémech výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • 25 dní dovolené
  • systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
  • nástup možný ihned
Salary

úvazek 40 hodin/týden

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

pozice s němčinou

Referenční číslo

CZ-036803