Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Zaměstnanec LC Lidl

Řidič VZV (m/ž) – Buštěhrad (35 hodin/týden - mzda po 3 letech 36 167 Kč)

Přihlaste se

Pro nově otevírané logistické centrum Buštěhrad u Kladna hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Jako řidič vysokozdvižného vozíku budete zaskladňovat palety se zbožím do regálových systémů skladu.

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Máte dotazy k získání práce v logistickém centru Buštěhrad? Potřebujete pomoc s přihlášením?
Zavolejte nám zdarma na linku 800 115 435

Pracovní náplň

  • samostatná práce ve skladu a
  • kontrola a příjem zboží od dodavatelů
  • zaskladňování a doplňování zboží
  • zapracování v našich logistických centrech v Brandýse nad Labem nebo Cerhovicích (doprava na pracoviště a zpět bude zajišťována po dobu zapracování z Kladna zdarma firemními autobusy)

Váš profil

  • pozitivní vztah k manuální práci
  • k práci přistupujete zodpovědně, se zájmem a s nasazením
  • těšíte se dobrému zdraví (vyšší fyzická náročnost, částečně práce v chladu)
  • zkušenosti s manipulační technikou (VZV - retrak)
  • časová flexibilita Vám nedělá problém (ochota pracovat i o víkendech)
  • ochota v době zapracování dojíždět do jiných logistických center společnosti Lidl

Nabízíme

  • nástupní hodinovou mzdu 212 Kč
  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 32 667 Kč, po 1. roce 33 833 Kč, po 2. roce 35 000 Kč a po 3 letech 36 167 Kč)
  • příplatek 50 Kč/hod ke mzdě za práci v úsecích ovoce/zelenina a mrazených potravin
  • odměnu ve výši 2000 Kč/měsíc jako poděkování za ochotu dojíždět na zapracování, která bude vyplacena s přesunutím se do logistického centra v Buštěhradě
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více věnovat rodině a svým blízkým
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
Salary

úvazek 35 hod/týden

Lokalita

sklad Buštěhrad {amount} vzdálenost v km
Buštěhrad
273 43 Buštěhrad

Typ úvazku

35 hodin/týden

Obor

sklad a logistika

Mzda

31 000 Kč po 3 letech

Referenční číslo

CZ-040864