Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Specialista/ka péče o zaměstnance - Praha a střední Čechy

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Pracovní náplň

  • častá práce v terénu (na prodejnách) – oblast Prahy a středních Čech (70% pracovní doby)
  • podpora manažerů při zlepšování personálních ukazatelů
  • reporting (zprávy o činnosti, statistiky ukončení pracovních poměrů, aktuální zaměstnanecká nálada/firemní atmosféra apod.)
  • odborná podpora zaměstnanců při řešení problémů a konfliktních situací
  • monitorování atmosféry na prodejnách a logistickém centru
  • podílení se na firemních projektech s ohledem na zlepšení firemní kultury a pracovních podmínek
  • koordinace projektů pro podporu zdraví zaměstnanců (včetně sociálních projektů)
  • vedení výstupních pohovorů

  • zkušenosti v oblasti personalistiky, příp. poradenství/sociální práce
  • orientace v oblasti pracovního práva a zákoníku práce
  • časová flexibilita
  • analytické schopnosti, myšlení v souvislostech, základní orientace v personálních KPI, orientace na výsledek
  • empatie a velmi dobré komunikační dovednosti
  • samostatnost a proaktivní přístup při řešení úkolů
  • odolnost vůči stresu
  • znalost MS Office (aktivní práce s Excelem)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou na 1 rok
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Lokalita

sklad Brandýs nad Labem {amount} vzdálenost v km
Průmyslová 260
250 01 Brandýs nad Labem

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

manažeři a specialisté

Referenční číslo

CZ-038853