kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
nakup_vkuchynce_kvetiny_16ku9

Trainee nákup

Přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působíme v celé Evropě, USA a Hongkongu. V České republice jsme od roku 2003 a z prvních pár stovek zaměstnanců, 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 11 000 kolegyň a kolegů, 255 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Jsme stabilní společnost s velkou chutí posouvat se stále vpřed.

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci oddělení nákupu a získání cenných zkušeností pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • pochopit a naučit se, jak se tvoří středně a dlouhodobé obchodní strategie společnosti
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • stát se přeborníkem/přebornicí v analýze trhu, nákupních trendů a nákupního chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly v rámci oddělení nákupu

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním (min Bc.), max. 2 roky od ukončení studia
  • německý jazyk slovem i písmem (úroveň B2/C1)
  • bezproblémové ovládání MS Office - zejména Excel, PowerPoint
  • zapálený člověk pro oblast nákupu se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, být „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství výhodou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 58 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
Salary

úvazek 40 hod/týden

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

absolventi

Mzda

58 000 Kč

Referenční číslo

CZ-036470

Nákupčí

Stanislav

Každý den je úplně jiný. Nikdy nevím, co mi na stole přistane. Číst dál

Nákupčí při práci