Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Kontrola zboží na prodejně

Trainee prodej (m/ž) - Ústecko/Děčínsko

Přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka klíčové pozice – Manažer/ka prodejny …a to může být teprve začátek

  • vysokoškolský diplom min. Bc. stupně (max. 2 roky od ukončení)
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít

Nabízíme

  • smlouvu na 1,5 roku - po úspěšném absolvování s nabídkou na prodloužení na dobu neurčitou
  • parádní mzdu 40 000 Kč
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • systém zapracování na prodejnách v rámci regionu
  • mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávajcí rodiče
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod Vámi vybrané logistické centrum Buštěhrad
Salary

úvazek 40 hodin/týden

Lokalita

lokalita Ústecko {amount} vzdálenost v km
Ústecko
40010 Ústecko

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

absolventi

Mzda

40 000 Kč

Referenční číslo

CZ-049469