Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Trainee v úseku podpory prodeje

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Jako Trainee na centrále proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce ve společnosti Lidl. Roční program nabízí skvělou příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji. Budete se moci zapojit do důležitých témat a projektů pro naši společnost a dostanete příležitost odprezentovat své výstupy našemu vedení. Po celou dobu práce na projektu vám bude oporou zkušený mentor z oddělení. Během programu poznáte jak kompletní fungování úseku podpory prodeje na centrále Lidlu, tak i vnitřní procesy na našich prodejnách a logistických centrech. V rámci aktuálních projektů získáte možnost nastavit, ovlivnit či optimalizovat vybrané procesy ve spolupráci s vybranými úseky či projektovým týmem na mezinárodní centrále. Při vzájemné spokojenosti vám po dokončení programu rádi nabídneme uplatnění v odborném úseku.

Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci oddělení podpory prodeje a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • seznámení se s chodem celé společnosti
  • pravidelná účast na poradách oddělení, možnost ovlivnění stávajících procesů
  • dílčí spolupráce na stávajících projektech v rámci odd. podpory prodeje
  • analytické práce
  • mapování konkurenčních prodejen a zpracování návrhů pro další možný rozvoj
  • kontrolní a revizní činnosti v prodejnách
  • vedení samostatného projektu pod dohledem zkušeného mentora

Možnost volby projektů:
Projekt č.1  Proces zpracování reklamací u Non-Food zboží + projekty procesní efektivity
Projekt č.2  Food waste + zavedení elektronického schéma pečení

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním, se zájmem o obchod a prodej
  • komunikativní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
  • komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivní přístup ke svěřeným projektům
  • pokročilé ovládání MS Office – Excel, PowerPoint
  • zapálení a orientace na výsledek
  • chuť učit se, chuť věci zlepšovat, schopnost převzít zodpovědnost
  • platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 40 000 Kč, v případě vzájemné spokojenosti budeme hledat společnou cestu pro další vzájemnou spolupráci
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z největších maloobchodních řetězců
  • možnost zapojit se do projektů ve společnosti a představit své výstupy vedení
  • podporu mentora při zpracování projektu a buddyho pro neformální adaptaci
  • společné akce s ostatními Trainees
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

absolventi

Referenční číslo

CZ-049786