Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Vedoucí oddělení produkce reklamy (m/ž)

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • vedení zaměstnanců - tým grafiků a asistentů
  • vývoj a realizace tiskové produkce (leták, billboardy aj.)
  • komunikace s dodavateli - zejména tiskárnami, reklamními agenturami apod.
  • zodpovědnost za dodržení a reportování plánů nákladů
  • příprava plánu tisku a přípravy letáku a jeho kontrola

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v oboru tiskové produkce velkou výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem – min. úroveň B1
  • znalost balíčku MS Office - běžný uživatel
  • organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení
  • spolehlivost, preciznost a orientace na detail

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou 1 rok
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • notebook, mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
  • nástup možný ihned
Salary

úvazek 40 hodin/týden

Lokalita

centrála Praha {amount} vzdálenost v km
Nárožní 1359/11
158 00 Praha

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

manažeři a specialisté

Referenční číslo

CZ-049618