Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Foto centrála

Vedoucí oddělení výstavby (m/ž)

přihlaste se

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 29 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 265 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Do našeho dynamického týmu na centrále v Praze hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici Vedoucí oddělení výstavby.

Pracovní náplň

  • samostatné vedení/řízení výstavby nového logistického centra
  • kompletní řízení a koordinace strategických projektů společnosti
  • vedení týmu projektových manažerů v oddělení výstavby
  • dohled a koordinace akvizice nových pozemků pro výstavbu logistických center
  • účast na jednání s dodavateli, komunikace s příslušnými úřady a orgány státní správy
  • spolupráce s kolegy z německé centrály a s dalšími odděleními napříč společností
  • podpora nadřízeného

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • min. 5 let praxe v oboru podmínkou
  • zkušenosti se samostatným aktivním řízením velkých projektů (v rozsahu 200 mil. Kč a více/projekt)
  • zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativní znalost německého příp. anglického jazyka - min. úroveň B2 (denní využití)
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • ambiciózní člověk s chutí neustále posouvat věci dopředu a umět se rychle rozhodovat
  • komunikativní osobnost s organizačními a vyjednávacími schopnostmi
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita a odolnost vůči zátěži
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • notebook, mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
Salary

úvazek 40 hodin/týden

Lokalita

City West {amount} vzdálenost v km
Siemensova 2717/4
15500 Praha 5

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

manažeři a specialisté

Referenční číslo

CZ-040549