Správná volba
Volná místa Přihlášení

Vedoucí oddělení výstavby (m/ž)

přihlaste se
Foto centrála

Lokalita

City West {amount} vzdálenost v km
Siemensova 2717/4
15500 Praha 5

Typ úvazku

zkrácený úvazek

Obor

manažeři a specialisté

výstavba / facility management

Referenční číslo

CZ-059764

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 280 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Do našeho dynamického týmu na centrále v Praze hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici Vedoucí oddělení výstavby.

Pracovní náplň

  • vedení týmu projektových manažerů v oddělení výstavby
  • samostatné vedení/řízení výstavby nového logistického centra a nové centrály společnosti na Praze 5
  • kompletní řízení a koordinace strategických projektů společnosti
  • příprava a koordinace nových pozemků pro výstavbu logistických center
  • správa databáze dokumentů oddělení výstavby
  • vytváření, aktualizace a optimalizace vzorových dokumentů, popisů a směrnic
  • vytváření a optimalizace metodických postupů pro ostatní oddělení společnosti
  • účast na jednání s dodavateli, komunikace s příslušnými úřady a orgány státní správy
  • spolupráce s kolegy z německé centrály a s dalšími odděleními napříč společností
  • podpora nadřízeného

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • min. 5 let praxe v oboru podmínkou
  • zkušenosti se samostatným aktivním řízením velkých projektů (v rozsahu 200 mil. Kč a více/projekt)
  • zkušenosti s vedením týmu (personální vedení a zodpovědnost)
  • komunikativní znalost německého příp. anglického jazyka - min. úroveň B2 (denní využití)
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • ambiciózní člověk s chutí neustále posouvat věci dopředu a umět se rychle rozhodovat
  • komunikativní osobnost s organizačními a vyjednávacími schopnostmi
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita a odolnost vůči zátěži
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • moderní kanceláře City West přímo u metra B