Správná volba
Volná místa Přihlášení

Zástupce manažera prodejny (m/ž) - Kaplice (mzda po 3 letech 52 500 Kč)

Přihlaste se
Manažer prodejny se zástupkyní manažera prodejny

Mzda

52 500 Kč po 3 letech

úvazek 40 hod/týden

Lokalita

lokalita Kaplice

Typ úvazku

plný úvazek

Obor

zástupce manažera prodejny

prodej / provoz

Referenční číslo

CZ-060869

Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme. Dlouhodobě patříme k nejžádanějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice. V současné době působí značka Lidl ve 32 zemích. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme se rozrostli na více než 280 prodejen a 5 logistických center. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím. Zaměstnáváme více než 12 000 lidí v oblasti provozu i administrativy a všem našim kolegům nabízíme pracovní prostředí, které podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, stabilitu a rozvoj.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plnění ekonomických cílů prodejny
  • plánování směn zaměstnanců (tým až o 50 lidech)
  • řízení jednotlivé směny
  • kontrola provozních procesů a denních činností
  • nastavení potřebných opatření a zajištění jejich realizace
  • zodpovědnost za vedení prodejny v době nepřítomnosti manažera
  • cílený osobní a profesní rozvoj zaměstnanců
  • motivace týmu i v náročných situacích
  • vykonávání provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)
  • zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • schopnost rozvíjet a motivovat tým
  • analytické myšlení
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění vyřešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy (nástupní mzda 46 500 Kč, po 1. roce 48 500 Kč, po 2. roce 50 500 Kč a po 3 letech 52 500 Kč)
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • propracovaný systém zapracování na prodejnách v rámci regionu a další odborné vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie