Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Trainee - manažer/ka prodejny

Přihlaste se nyní
Provoz_nove_barevne pozadi

Obor

Trainee
Prodejna

Talentovaní lidé jsou pro nás vzhledem k naší expanzi a strategii naprosto klíčoví, proto hledáme čerstvé absolventy, aby nám pomohli zůstat jedničkou na českém trhu. Naše Trainee programy dávají možnost nastartovat kariéru hned po škole ve velkém. Při výběru kandidátů nekoukáme tolik na dosavadní zkušenosti, jako spíš na potenciál, protože program jako takový obsahuje intenzivní zapracování, vzdělávání a rozvoj.​

Přečtěte si příběh Martina, který se stal hned po škole manažerem prodejny!

Pracovní náplň

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka klíčové pozice – Manažer/ka prodejny …a to může být teprve začátek

Váš profil

  • vysokoškolský diplom bakalářské či magisterské úrovně obdržený v posledních dvou letech
  • pracovní zkušenost v rámci studií​
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace​
  • dynamičnost a tah na branku​
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů​
  • práce s týmem a v týmu​
  • selský rozum, který se nebojíte použít​
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Nabízíme

  • parádní mzdu 50 000 Kč
  • smlouvu na 1 rok - po úspěšném absolvování trainee programu nabídka pozice Manažer/ka  prodejny na neurčitou se mzdou 71 000 Kč, po 1. roce 74 000 Kč, po 2. roce 77 000 Kč a po 3 letech 80 000 Kč
  • motivační bonus až 12 000 Kč/rok (dle výše úvazku)
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Přihlaste se na jednu z 8 volných pozic Trainee - manažer/ka prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.