kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Kontrola zboží na prodejně

Trainee prodej

Přihlaste se

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu. I vy můžete být součástí. Jako trainee v prodeji odhalíte všechny činnosti v prodejně i to, jak ji řídit. Tento program vám může otevřít dveře k manažerské pozici v prodejně. Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka manažerské pozice

  • vysokoškolský diplom min. Bc. stupně (max. 2 roky od ukončení)
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou 1,5 roku - po úspěšném absolvování s nabídkou na prodloužení na dobu neurčitou
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • notebook a mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu daného logistického centra
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávajcí rodiče
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod Vámi vybrané logistické centrum

Obor

absolventi

Přihlaste se na pozici Trainee prodej.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.