Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Trainee v oblasti IT

Přihlaste se nyní
Zaměstnanci Lidlu

Obor

Trainee
IT

Jako Trainee IT na centrále společnosti Lidl proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce v našem IT oddělení. Roční program nabízí skvělou příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji. Budete se moci zapojit do důležitých témat a projektů pro naši společnost a dostanete příležitost odprezentovat své výstupy našemu vedení. Po celou dobu práce na projektu vám bude oporou zkušený mentor. Během vaší rotace poznáte blíže celé IT oddělení. Při vzájemné spokojenosti Vám po dokončení programu rádi nabídneme uplatnění v našem IT úseku.

Podívejte se, jak na pozici Trainee IT nastartoval Michael svoji kariéru.

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci IT oddělení a získat tak cenné zkušenosti
  • celkově pochopit chod celé naší společnosti
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly
  • zapojit se do aktuálních projektů s kolegy
  • vedení samostatného projektu pod dohledem zkušeného mentora
  • Možnost volby projektu:
  • Projekt IT Business Continuity

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivní přístup ke svěřeným projektům
  • zapálení a orientace na výsledek
  • chuť učit se, chuť věci zlepšovat, schopnost převzít zodpovědnost
  • analytické schopnosti
  • Trainee pro projekt Business Continuity: základní znalost Business Continuity Managementu, schopnost řídit projekty, zájem o informační bezpečnost

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, v případě vzájemné spokojenosti budeme hledat společnou cestu pro další vzájemnou spolupráci
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z největších maloobchodních řetězců
  • možnost zapojit se do projektů ve společnosti a představit své výstupy vedení
  • podporu mentora při zpracování projektu a buddyho pro neformální adaptaci
  • společné akce s ostatními Trainees
  • dovolená 25 dní za rok
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Momentálně nemáme žádnou volnou pozici Trainee v oblasti IT.