Správná volba

MOTIVUJE MĚ, ŽE SE LIDL CHOVÁ
VSTŘÍCNĚ NEJEN K ZÁKAZNÍKŮM
ALE I K ZAMĚSTNANCŮM.

BORIS, GRAFIK

avatar1

Proč pracovat v Lidlu?

Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou. Důkladné zapracování na každou pozici. Férové pracovní podmínky. Otevřené a přímé jednání. Péče o rozvoj a růst zaměstnanců. Pravidelné navyšování mzdy s odpracovanými lety.

Lidl jako zaměstnavatel

Lidl je stabilní společnost a stabilní zaměstnavatel, který nabízí velmi dynamické pracovní prostředí. Hledáme lidi, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří se nebojí přiložit ruce k dílu. Nabízíme zevrubné zapracování, férové pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i školení a rozvojové programy.

Zapracování jako základ úspěchu

Každý náš nový kolega a každá naše nová kolegyně prochází pečlivým zapracováním. Nejen naši prodavači a prodavačky, manažeři prodejen a regionální manažeři si vyzkoušejí práci na prodejně. Vybalování a doplňování zboží, rozpékání pečiva, třídění vrácených skleněných lahví nebo úklid prodejní plochy potká na začátku kariéry v Lidlu skutečně každého – od asistentek přes grafiky a právníky až po manažery. Poznají tak činnosti, které tvoří základ úspěchu společnosti Lidl.

Důkladným zapracováním na prodejně provází nové zaměstnance školitel, na centrále a na logistických centrech pak zkušenější kolegové. Kromě toho má každý svého kmotra, na kterého se může obrátit v případě jakýchkoliv otázek týkajících se nejen práce, ale třeba i firemní kultury, zvyklostí atd.

Nastartujte svoji kariéru

Šikovným a motivovaným se nabízí celá řada možností rozvoje a kariérního růstu jak v České republice, tak v rámci celého koncernu Lidl. Řada lidí, kteří dnes pracují na vedoucích pozicích, u nás začínala na prodejně. Postupně se díky svojí píli vypracovali přes pozice prodavačů, zástupců a manažerů prodejen až na pozice regionálních manažerů nebo specialistů na logistickém centru nebo na centrále.

Jazykově vybavení kolegové a kolegyně se v interním výběrovém řízení mohou ucházet o volná místa jak na naší centrále v německém Neckarsulmu, tak v jednotlivých zemích, kde Lidl působí – od Anglie přes Rakousko až po Rumunsko.