kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Zaměstnanec LC Lidl

Brigádník/Brigádnice v logistickém centru

Přihlaste se

Díky našim logistickým centrům mají zákazníci v prodejnách Lidlu denně na výběr z kvalitních a čerstvých potravin. I vy nám s jejich pravidelným zásobováním můžete pomoct. Jako brigádník/brigádnice v logistickém centru budete připravovat zboží, které následně dodáme do prodejen.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • manipulace se zbožím pomocí skladové techniky
  • příprava a balení palet na přepravu
  • zpracování odpadu, třídění vratek a paletové hospodářství
  • podpora při inventurách skladu

Váš profil

  • uchazeč/ka starší 18 let
  • ochota fyzicky pracovat
  • vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita (práce také o víkendech)
  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • spolupráci formou DPP/DPČ
  • pracovní doba s postupným nástupem na směnu až do odpoledních hodin
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • získání zkušeností ve vysoce dynamickém prostředí
  • možnost převedení i na HPP

Obor

sklad a logistika

Momentálně nemáme žádnou volnou pozici Brigádník/Brigádnice v logistickém centru.