Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Uložené pracovní nabídky

Vytvořte si seznam pracovních nabídek, které vás zajímají. Klikněte na tlačítko "volná místa".

Volná místa
Volná místa
Prodejna Tupolevova skupinka ořez 16:9

Lidl jako zaměstnavatel

Vítejte v Lidlu

 

V České republice provozujeme úspěšnou síť více než 260 prodejen, 5 logistická centra – v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně, Olomouci a Buštěhrad. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím.

Tohoto úspěchu nám pomáhá dosahovat skvělý tým více než 12 000 zaměstnanců.

Jaký je Lidl zaměstnavatel?

Cheer

Spokojenost a seberealizace zaměstnanců

Máme pro vás připravenou pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Nezapomínáme ale ani na vaši každodenní spokojenost v práci i osobním životě a seberealizaci. Komunikace a naslouchání je naším nejsilnějším nástrojem.
Teamwork

Skvělý tým a každý den jiný

Jsme stabilní společnost, která se neustále posouvá, a žádný den u nás není stejný. I v náročnějších chvílích táhneme za jeden provaz. Naši zaměstnanci jsou energičtí, nebojí se přiložit ruku k dílu a přijít s vlastním názorem. Dáváme přednost těm, kteří s námi chtějí navázat dlouhodobou spolupráci.
Staff

Pečlivé zapracování a přijetí do týmu

Víme, že nástup do nového zaměstnání může být náročný. S námi se ho ale bát nemusíte. Každého nového kolegu/kolegyni provedeme pečlivým zapracováním. Chceme, abyste se co nejrychleji stali součástí týmu a cítili se u nás dobře od první chvíle. Seznámíme vás nejen s konkrétní pozicí, ale také s celým fungováním Lidlu.

Naše firemní hodnoty

Zástupkyně manažera prodejny

Aneta

Pořád se učím spoustu nových věcí. Číst dál

Zástupkyně manažera prodejny Aneta

Jací jsme?

zaměstnanci na centrále Lidl
Prodavačka
Centrála
operátorky zákaznické linky

Nasloucháme druhým

Zajímáme se o názory, potřeby i problémy druhých. Komunikujeme otevřeně a upřímně, vzájemně se respektujeme. Staráme se o vyvážený vztah mezi prací a volným časem.

Pracujeme efektivně

Jsme úspěšní díky pracovnímu nasazení každého z nás. Pomáhajínám také štíhlé procesy, díky kterým se nám daří dosahovat stále lepších výsledků v kratším čase a s menší námahou.

Jednáme férově

Férové jednání nám zaručuje dlouhodobý a udržitelný úspěch. Dodržujeme psané i nepsané dohody. O pracovním úspěchu u nás rozhodují schopnosti a výsledky. 

Jsme dynamičtí

Svět se neustále mění a my s ním. Hledáme nové cesty a rychle realizujeme nalezená řešení. Pracujeme na sobě, učíme se a zdokonalujeme se.

Lidl v číslech

Zajímavá data o naší společnosti

prodejna nové generace Lidl

Více než 260 prodejen

Jsme vám blíž

Přes 12 000 zaměstnanců

v České republice

centrála Lidlu

1 centrála

v Praze

4 logistická centra

Dokončujeme páté v Buštěhradě.

Zaměstnanci Lidl

Ve 32 zemích

Nakupujte po celém světě.

Více než 17 let

jsme s vámi v České republice.

Zapracování v Lidlu

 

Chceme, aby váš nástup do Lidlu byl co nejpříjemnější a hladký. Každého nového kolegu proto provedeme pečlivým zaškolením.

Jsme velká společnost, ale všichni se k sobě chováme přátelsky a vzájemně si pomáháme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, vždy budete mít kam se obrátit.

A takto vše probíhá

Váš první den

V den nástupu vás přivítáme. Poskytneme vám základní informace k práci v Lidlu a obdržíte plán zapracování.

Plán zapracování

Postup vašeho zapracování je předem připravený a vy si ho můžete kdykoliv zkontrolovat.

S trenérem nebo kolegou

Během prvních dnů v prodejně nebo na logistickém centru s vámi bude váš trenér, na centrále se vás ujme některý z kolegů. Ti vám ukáží, vysvětlí a naučí vše potřebné. Ve chvíli, kdy si budete jistější, začínáte pracovat sami, ale stále s trenérem nebo kolegou na dosah.

Zpětná vazba

Během vašeho zapracování vám dáváme pravidelnou zpětnou vazbu a sledujeme váš plán zapracování. Díky tomu máme přehled a vy vidíte, v čem se vám daří, nebo na čem je naopak potřeba ještě zapracovat.

A teď už naostro

Po zapracování si s vámi vše projde váš nadřízený. Ujistíme se, že všemu rozumíte a můžete tedy začít pracovat samostatně.

Tím ale nekončíme

Pokud máte motivaci, budeme vás podporovat v dalším rozvoji a kariérním růstu.

Podepsali jsme Chartu diverzity

V úterý 5. listopadu 2019 jsme v prostorách švédského velvyslanectví slavnostně podepsali Chartu diverzity. Přidali jsme se tak k firmám, které podpisem Charty deklarují rovný přístup ke všem skupinám zaměstnancům.

Co přesně Charta diverzity znamená? V rámci našich hodnot firemní kultury se hlásíme k tomu, že budeme: 

Lidl - Charta diverzity
  1. Rozvíjet kulturu, která stojí na vzájemném respektu a ocenění talentu jednotlivce.
  2. Podporovat a zavádět opatření, která umožní všem zaměstnaným plně využívat talent a schopnosti a která budou zároveň respektovat kvalitu jejich osobního života.
  3. Zavádět pravidla řízení lidských zdrojů, která podpoří diverzitu s důrazem na férový nábor a výběr zaměstnaných, přístup ke vzdělávání, kariérní růst, hodnocení a odměňování, osobní a rodinnou situaci.
  4. Aktivně propagovat zavádění/principy Charty diverzity v naší interní a externí komunikaci. Budeme pravidelně veřejnosti prezentovat naše závazky, kroky a úspěchy a informovat o nich naše zaměstnance/kyně. 

Zajímá vás, jaké máme v Lidlu pracovní možnosti?

Podívejte se na naši nabídku

Volná místa
Verkauf-Ananas-16zu9