Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Lidl jako zaměstnavatel

prodejna_poradakancelar_16ku9_orez

Vítejte v Lidlu

 

V České republice provozujeme úspěšnou síť více než 300 prodejen, 5 logistických center – v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně, Olomouci a Buštěhradu. Od roku 2017 provozujeme také e-shop se spotřebním zbožím.

Tohoto úspěchu nám pomáhá dosahovat skvělý tým více než 12 000 zaměstnanců.

Jaký je Lidl zaměstnavatel?

Cheer

Spokojenost a seberealizace zaměstnanců

Máme pro vás připravenou pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Nezapomínáme ale ani na vaši každodenní spokojenost v práci i osobním životě a seberealizaci. Komunikace a naslouchání je naším nejsilnějším nástrojem.
Екипна работа

Skvělý tým a každý den jiný

Jsme stabilní společnost, která se neustále posouvá, a žádný den u nás není stejný. I v náročnějších chvílích táhneme za jeden provaz. Naši zaměstnanci jsou energičtí, nebojí se přiložit ruku k dílu a přijít s vlastním názorem. Dáváme přednost těm, kteří s námi chtějí navázat dlouhodobou spolupráci.
Staff

Pečlivé zapracování a přijetí do týmu

Víme, že nástup do nového zaměstnání může být náročný. S námi se ho ale bát nemusíte. Každého nového kolegu/kolegyni provedeme pečlivým zapracováním. Chceme, abyste se co nejrychleji stali součástí týmu a cítili se u nás dobře od první chvíle. Seznámíme vás nejen s konkrétní pozicí, ale také s celým fungováním Lidlu.

Naše firemní hodnoty

Jací jsme?

zaměstnanci na centrále Lidl
Prodavačka
Centrála
operátorky zákaznické linky

Nasloucháme druhým

Zajímáme se o názory, potřeby i problémy druhých. Komunikujeme otevřeně a upřímně, vzájemně se respektujeme. Staráme se o vyvážený vztah mezi prací a volným časem.

Pracujeme efektivně

Jsme úspěšní díky pracovnímu nasazení každého z nás. Pomáhají nám také štíhlé procesy, díky kterým se nám daří dosahovat stále lepších výsledků v kratším čase a s menší námahou.

Jednáme férově

Férové jednání nám zaručuje dlouhodobý a udržitelný úspěch. Dodržujeme psané i nepsané dohody. O pracovním úspěchu u nás rozhodují schopnosti a výsledky. 

Jsme dynamičtí

Svět se neustále mění a my s ním. Hledáme nové cesty a rychle realizujeme nalezená řešení. Pracujeme na sobě, učíme se a zdokonalujeme se.

Lidl v číslech

Zajímavá data o naší společnosti

prodejna nové generace Lidl

Více než 300 prodejen

Jsme vám blíž.

Přes 12 000 zaměstnanců

v České republice

centrála Lidlu

1 centrála

v Praze

5 logistických center

Nejnovější v Buštěhradu.

Zaměstnanci Lidl

Ve 32 zemích

Nakupujte po celém světě.

Již 20 let

jsme s vámi v České republice.

Zapracování v Lidlu

 

Chceme, aby váš nástup do Lidlu byl co nejpříjemnější a hladký. Každého nového kolegu proto provedeme pečlivým zaškolením.

Jsme velká společnost, ale všichni se k sobě chováme přátelsky a vzájemně si pomáháme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, vždy budete mít kam se obrátit.

A takto vše probíhá

Váš první den

V den nástupu vás přivítáme. Poskytneme vám základní informace k práci v Lidlu a obdržíte plán zapracování.

Plán zapracování

Postup vašeho zapracování je předem připravený a vy si ho můžete kdykoliv zkontrolovat.

S trenérem nebo kolegou

Během prvních dnů v prodejně nebo na logistickém centru s vámi bude váš trenér, na centrále se vás ujme některý z kolegů. Ti vám ukáží, vysvětlí a naučí vše potřebné. Ve chvíli, kdy si budete jistější, začínáte pracovat sami, ale stále s trenérem nebo kolegou na dosah.

Zpětná vazba

Během vašeho zapracování vám dáváme pravidelnou zpětnou vazbu a sledujeme váš plán zapracování. Díky tomu máme přehled a vy vidíte, v čem se vám daří, nebo na čem je naopak potřeba ještě zapracovat.

A teď už naostro

Po zapracování si s vámi vše projde váš nadřízený. Ujistíme se, že všemu rozumíte a můžete tedy začít pracovat samostatně.

Tím ale nekončíme

Pokud máte motivaci, budeme vás podporovat v dalším rozvoji a kariérním růstu.

Podepsali jsme Chartu diverzity

V úterý 5. listopadu 2019 jsme v prostorách švédského velvyslanectví slavnostně podepsali Chartu diverzity. Přidali jsme se tak k firmám, které podpisem Charty deklarují rovný přístup ke všem skupinám zaměstnancům.

Co přesně Charta diverzity znamená? V rámci našich hodnot firemní kultury se hlásíme k tomu, že budeme: 

Lidl - Charta diverzity
  1. Rozvíjet kulturu, která stojí na vzájemném respektu a ocenění talentu jednotlivce.
  2. Podporovat a zavádět opatření, která umožní všem zaměstnaným plně využívat talent a schopnosti a která budou zároveň respektovat kvalitu jejich osobního života.
  3. Zavádět pravidla řízení lidských zdrojů, která podpoří diverzitu s důrazem na férový nábor a výběr zaměstnaných, přístup ke vzdělávání, kariérní růst, hodnocení a odměňování, osobní a rodinnou situaci.
  4. Aktivně propagovat zavádění/principy Charty diverzity v naší interní a externí komunikaci. Budeme pravidelně veřejnosti prezentovat naše závazky, kroky a úspěchy a informovat o nich naše zaměstnance/kyně. 
JSME TOP EMPLOYER ČESKÁ REPUBLIKA 2024 #TOPEMPLOYER #TOPTEAMLIDL

Zajímá vás, jaké máme v Lidlu pracovní možnosti?

Podívejte se na naši nabídku

Volná místa