kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Zaměstnanec LC Lidl

Manažer/ka týmu skladu

Přihlaste se

Díky našim logistickým centrům mají zákazníci v prodejnách Lidlu denně na výběr z kvalitních a čerstvých potravin. Jako manažer/ka týmu skladu budete řídit tým v logistickém centru, koordinovat a kontrolovat práci a pomáhat udržovat příjemné a přátelské pracovní prostředí.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • vedení, motivace a rozvoj týmu o velikosti 25 - 40 zaměstnanců
  • koordinace práce skladníků a následná kontrola plnění úkolů
  • kontrola a řízení produktivity oddělení
  • operativní personální plánování v součinnosti s přímým nadřízeným
  • nábor a podpora při zapracování nových zaměstnanců
  • školení a rozvoj zaměstnanců včetně hodnotících pohovorů a zpětné vazby
  • zodpovědnost za oblast BOZP, zajištění čistoty a hygieny ve svěřené oblasti
  • zajištění inventur na skladě
  • hlášení technických a bezpečnostních závad a potřebných oprav pracovních nástrojů a technických zařízení ve skladu v součinnosti s přímým nadřízeným
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními skladu

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)
  • alespoň 3 roky praxe, zkušenosti z logistiky výhodou
  • zkušenost s vedením týmu nejméně 2 roky podmínkou
  • schopnost vést a motivovat tým
  • prioritizace, vysoké pracovní nasazení a orientace na výsledek
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost analýzy ekonomických ukazatelů
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • časová flexibilita (práce také o víkendech, včetně ranních a nočních hodin)

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

sklad a logistika

Momentálně nemáme žádnou volnou pozici Manažer/ka týmu skladu.