Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Vedoucí směny (m/ž)

Přihlaste se nyní
3 zaměstnanci na prodejně Lidlu při práci

Obor

Manažerské pozice
Prodejna

Jsi komunikativní, aktivní a týmově založený hráč s tahem na branku? Dokážeš namotivovat a vést tým? V tom případě jsi narazil/a na správný inzerát. Tvým úkolem bude koordinovat tým na směně a zastávat provozní a manuální činnosti na prodejně. Pozice vedoucí směny ti zajistí dostatek pohybu i sociálního kontaktu jak s kolegy v týmu, tak se zákazníky. Pokud by tě taková práce bavila, neváhej a přihlas se na pozici vedoucí/ho směny společnosti Lidl. Zaručujeme ti rostoucí mzdu i rostoucí počet dní dovolené. Jsme stabilním zaměstnavatelem v ČR již více než 20 let.

Pracovní náplň

  • samostatná organizace činnosti směny (koordinace 5 až 12členného týmu)
  • provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za ekonomické výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování
  • vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

Váš profil

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění řešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • motivační bonus až 12 000 Kč/rok (dle výše úvazku)
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den

Miroslav

Jestli k nám zákazníci chodí rádi, nebo ne, záleží na mně. Číst dál

Manažer prodejny

Manažer prodejny Miroslav

Přihlaste se na jednu z 31 volných pozic Vedoucí směny (m/ž).

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.