kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
I vedoucí směny pracuje na pokladně

Vedoucí směny (m/ž)

Přihlaste se

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu, a to nejenom u našich zákazníků, ale také jako zaměstnavatel. Nabízíme kvalitní a čerstvé potraviny a rozmanitou práci. Jako vedoucí směny budete řídit chod směny, zajišťovat dostupnost zboží a vykonávat další činnosti spojené s každodenním provozem prodejny. Budete aktivně spolupracovat se zástupcem manažera a s manažerem prodejny. Společně se budete starat o příjemné a přátelské pracovní prostředí a spokojenost týmu zaměstnanců.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • samostatná organizace činnosti směny (koordinace 5 až 12členného týmu)
  • provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za ekonomické výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování
  • vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel

Váš profil

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • pracovní zkušenost alespoň 2 roky podmínkou (praxe z obchodu vítána)
  • zkušenost s vedením lidí výhodou
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění řešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

vedoucí směny

Přihlaste se na jednu z 16 volných pozic Vedoucí směny (m/ž).

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.