Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Jak se přihlásit

zam_2023-4532_16x9

Přihlášení se na volnou pracovní pozici a založení profilu kandidáta krok za krokem

Díky založení PROFILU kandidáta jste o krok blíže své vysněné práci v Lidlu!

Založte si svůj profil RYCHLE a JEDNODUŠE.

Držte se následujícího postupu

Dvojice zaměstnanců Lidlu

Najděte si práci v Lidlu

Vyhledejte si nabídku volných pracovních pozic na našich kariérních stránkách. Zvolte si tu, která Vás zajímá, a klikněte na „Přihlásit se“.

Žena pracující na počítači

Založte si profil kandidáta

Abyste se u nás mohl/a ucházet o volnou pracovní pozici, je nutné založit si svůj PROFIL. Je to opravdu snadné! Zvládnete to v několika krocích.

Vybraná pole formuláře profilu uchazeče

Vyplňte povinné údaje

Nejdříve vyplňte všechny povinné údaje označené hvězdičkou. Začněte e-mailovou adresou a Vámi zvoleným heslem. Pokračujte skrze celý formulář a doplňte jméno, příjmení, telefonní číslo, vyberte viditelnost Vašeho profilu v rámci společnosti Lidl.

Vybraná pole formuláře profilu uchazeče

Připojte životopis a motivační dopis

V horní části formuláře můžete také přidat svůj životopis (formát PDF, DOCX, IMAGE, TEXT) příp. motivační dopis kliknutím na symbol „plus“. Nahrát je můžete také z disku Google Drive / Dropbox.

Vybraná pole formuláře profilu uchazeče

Řekněte nám o sobě více

Další nepovinné údaje nám pomohou Vás více poznat. Vyplňte například adresu trvalého bydliště, kde jste se o pracovní nabídce dozvěděl/a či zda Vás na pozici někdo doporučil.

Vybraná pole formuláře profilu uchazeče

Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá

Zásady pro ochranu osobních údajů při návštěvě našich kariérních stránek i v průběhu výběrového řízení jsou pro nás prioritou. Seznamte se s nimi již při přihlášení pod „KLIKNĚTE ZDE“ a v případě Vašeho souhlasu je potvrďte.

Vybraná pole formuláře profilu uchazeče

Přihlaste se na volnou pracovní pozici

Teď už zbývá jen poslední krok. Zmáčkněte tlačítko „UCHÁZET SE“. V případě, že budete vhodným uchazečem pro nabízenou pozici, náš náborový tým Vás kontaktuje co nejdříve. Přejeme hodně štěstí.

Jak se připravit na přijímací pohovor?

Žena pracující na počítači

Připravte se

Vždy je dobré zaměstnavateli ukázat, že máte zájem o pozici, kterou nabízí. V Lidlu to není jinak. Najděte si tedy chvíli a zjistěte si o nás více informací. Pomůže vám to v rozhodování, zda jsme jako zaměstnavatel správná volba i pro vás. U přijímacího pohovoru budete působit sebejistě.
Přijďte včas

Přijďte včas

Na domluvený termín pohovoru přijďte včas, raději o deset minut dříve. Dopřejete si tak čas na uklidnění před důležitým rozhovorem. Zároveň si nezapomeňte předem naplánovat cestu a případně počítat s časovou rezervou, pokud by se cesta nečekaně prodloužila.
zam_2023-1002_1x1

Udělejte dobrý první dojem

Na vytvoření dobrého prvního dojmu máme jenom jednu šanci. Velkou roli zde hraje jak naše vystupování, tak to, jak jsme oblečení. Není potřeba měnit svůj šatník, ale oblečení by mělo být slušné a zároveň byste se v něm měli cítit dobře. Při představování buďte sebejistí a udržujte oční kontakt. Při samotném pohovoru buďte upřímní, sami sebou a nezapomínejte na úsměv.
zam_2023-0808_1x1

Ptejte se

Přijímací pohovor je možnost vzájemně se poznat. Poté, co se zeptáme na vše, co je pro nás důležité, je tu prostor právě pro vás a vaše otázky. Žádná otázka není špatná, zeptejte se na vše, co vás zajímá.

Zajímá vás, jaké máme v Lidlu pracovní možnosti?

Podívejte se na naši nabídku

Volná místa