kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Balení na Lidl-Shopu

Řidič/ka sk. C

Přihlaste se

Lidl E-Commerce Logistics s.r.o. je distribuční centrum společnosti Lidl, které bylo otevřeno na podzim 2016 v Plzni – Borská pole, v jedné z logisticky nejzajímavějších oblastí v České Republice. Na pozici Řidič/ka budete zodpovědný/á za manipulaci kontejnerů v rámci areálu skladu a nakládádní zásilek do přepravních kontejnerů.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • manipulace s přepravními kontejnery pomocí nákladního automobilu v areálu společnosti
  • nakládání zásilek do přepravních kontejnerů

Váš profil

  • zájem a chuť pracovat ve skladu
  • zkušenost s řízením vozidel sk. C
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost a pečlivost
  • trestní bezúhonnost a dobrou fyzickou kondici

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • stravenky v hodnotě 140 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování
  • Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
  • místo výkonu práce s dobrou dopravní dostupností: Plzeň - Borská Pole

Obor

sklad a logistika Lidl-shop

Momentálně nemáme žádnou volnou pozici Řidič/ka sk. C.