Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Zaměstnanec LC Lidl

Řidič/ka VZV

Přihlaste se

Díky našim logistickým centrům mají zákazníci v prodejnách Lidlu dennÄ› na výbÄ›r z kvalitních a čerstvých potravin. I vy nám s jejich pravidelným zásobováním můžete pomoct. Jako Å™idič/ka VZV budete pÅ™ipravovat a pÅ™emisÅ¥ovat zboží v rámci skladu tam, kam je potÅ™eba, abychom ho následnÄ› mohli dodat do prodejen.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • samostatná práce ve skladu
  • kontrola a pÅ™íjem zboží od dodavatelů
  • zaskladňování a doplňování zboží

Váš profil

  • ukončené SŠ vzdÄ›lání
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a pÅ™esnost
  • ochota k fyzické práci
  • zkušenosti s manipulační technikou (VZV) výhodou
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s pÅ™edem definovanými nárůsty mzdy
  • stravenky v hodnotÄ› 100 Kč s pÅ™íspÄ›vkem zamÄ›stnavatele
  • 25 dní dovolené
  • pÅ™íležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více vÄ›novat rodinÄ› a svým blízkým
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • pÅ™íspÄ›vek na penzijní pÅ™ipojištÄ›ní/spoÅ™ení po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní pÅ™ísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

sklad a logistika

Přihlaste se na pozici Řidič/ka VZV.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.