kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Zaměstnanec LC Lidl

Řidič/ka VZV

Přihlaste se

Díky našim logistickým centrům mají zákazníci v prodejnách Lidlu denně na výběr z kvalitních a čerstvých potravin. I vy nám s jejich pravidelným zásobováním můžete pomoct. Jako řidič/ka VZV budete připravovat a přemisťovat zboží v rámci skladu tam, kam je potřeba, abychom ho následně mohli dodat do prodejen.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • samostatná práce ve skladu
  • kontrola a příjem zboží od dodavatelů
  • zaskladňování a doplňování zboží

Váš profil

  • ukončené SŠ vzdělání
  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost a přesnost
  • ochota k fyzické práci
  • zkušenosti s manipulační technikou (VZV) výhodou
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • zkrácené úvazky, díky kterým máte možnost se více věnovat rodině a svým blízkým
  • propracovaný systém zapracování
  • MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

sklad a logistika

Přihlaste se na pozici Řidič/ka VZV.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.