Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Ochrana soukromí

Prohlášení o ochraně soukromí ve společnosti Lidl pro webovou stránku kariera.lidl.cz a související zpracování

(Verze 10.0; stav k 21.3.2023)

 

Informace o ochraně osobních údajů pro naše webové stránky s nabídkou pracovních míst, náš náborový portál a pro žádost o zaměstnání

Děkujeme vám za Váš zájem o ochranu osobních údajů ve skupině Lidl. Chceme, abyste se při návštěvě našich online portálů pro pracovní příležitosti (webové stránky s nabídkou pracovních míst a náborový portál), jakož i v rámci výběrového řízení  cítili bezpečně a pohodlně a abyste vnímali naši ochranu osobních údajů jako značku kvalitní zákaznické služby.

1 Webové stránky s nabídkou pracovních míst

Z následujících informací o ochraně osobních údajů zjistíte, jakým způsobem a v jakém rozsahu jsou zpracovávány Vaše osobní údaje, když navštívíte naše webové stránky s nabídkou pracovních míst. Osobní údaje jsou informace, které jsou přímo nebo nepřímo přiřazovány k Vaší osobě nebo které k ní přiřazeny být mohou. Jako právní základ pro ochranu údajů se používá obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a zákon č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

2 Náš náborový portál (vytvoření profilu uchazeče)

Děkujeme za Váš zájem o práci ve skupině Lidl. V následujících částech prohlášení o ochraně soukromí se dozvíte, jaké údaje o Vás zpracováváme, když navštívíte náborový portál.

3 Když se ucházíte o pracovní pozici

V následující části vysvětlíme, které Vaše údaje zpracováváme, když se ucházíte o konkrétní pracovní pozici.

4 Vaše práva jako subjektu údajů