Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Ochrana soukromí

Prohlášení o ochraně osobních údajů ve společnosti Lidl pro webovou stránku kariera.lidl.cz a související zpracování

(Verze 110.0; stav k 1.3.2024)

 

Informace o ochraně osobních údajů pro naše webové stránky s nabídkou pracovních míst, náš náborový portál (včetně funkcionality talent pool) a pro žádost o zaměstnání

Děkujeme vám za Váš zájem o ochranu osobních údajů ve skupině Lidl. Chceme, abyste se při Vaší návštěvě našich online portálů pro pracovní příležitosti a ucházení se o aktuální kariérní příležitosti nebo registraci do talent poolu, abyste mohli být zařazeni do nadcházejících výběrových řízení (webové stránky s nabídkou pracovních míst a náborový portál). Ochrana Vašich osobních údajů je jen jedním ze způsobů, jak Vám nabídnout kvalitní zákaznické služby

 

1 Webové stránky s nabídkou pracovních míst

Z následujících informací o ochraně osobních údajů zjistíte, jakým způsobem a v jakém rozsahu jsou zpracovávány Vaše osobní údaje, když navštívíte naše webové stránky s nabídkou pracovních míst. Osobní údaje jsou informace, které jsou přímo nebo nepřímo přiřazovány k Vaší osobě nebo které k ní přiřazeny být mohou. Jako právní základ pro ochranu údajů se používá obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a zákon č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

2 Náš náborový portál (vytvoření profilu uchazeče)

V následujících částech prohlášení o ochraně osobních údajů se dozvíte, jaké údaje o Vás zpracováváme, když navštívíte náborový portál a zaregistrujete se / vytvoříte si profil nebo se budete přímo ucházet o pracovní pozici.

Existuje řada způsobů, jak udělat první krok ke kariéře ve společnosti Lidl:

- Můžete se zaregistrovat na náborovém portálu a aktivně si vytvořit svůj profil uchazeče tím, že o sobě poskytnete informace a nahrajete dokumenty, které jsou základem pro případné budoucí žádosti. 

- Pokud je to možné, můžete pomocí aplikace EasyApply reagovat na inzerát - jedná se o nejrychlejší způsob, jak se ucházet o volnou pracovní pozici ve společnosti Lidl. Automaticky se Vám vytvoří profil uchazeče.

- Pomocí formuláře pro sběr údajů se můžete zaregistrovat do některého z našich talent poolů. Váš profil uchazeče bude automaticky vytvořen za Vás.

3 Když se ucházíte o pracovní pozici

V následující části vysvětlíme, které Vaše údaje zpracováváme, když se ucházíte o konkrétní pracovní pozici.

4 Vaše práva jako subjektu údajů