kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
prodejna_poradakancelar_16ku9_ok

Manažer/ka prodejny

Přihlaste se

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu. Jako manažer/ka jedné z našich prodejen budete zodpovídat nejen za její chod, ale i za to, jestli k nám zákazníci budou rádi chodit nakupovat. Na starosti budete mít tým zaměstnanců, fungování prodejny, ale i nastavování cílů a jejich kontrolu. Pokud máte rádi rozmanitou práci v dynamickém prostředí a komunikaci s lidmi, je tato pozice určena právě pro vás.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené prodejny a za plnění dlouhodobých cílů
  • zajištění kompletního provozu a procesů jedné z našich prodejen
  • vedení, motivace a rozvoj týmu o velikosti 25 - 50 zaměstnanců včetně organizace jejich práce a plánování pracovních směn
  • zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
  • plánování objednávek a správného rozmístění zboží v prodejně
  • podílení se na výkonu provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)/VŠ
  • alespoň 3 roky praxe, zkušenosti z maloobchodu výhodou
  • zkušenost s vedením lidí nejméně 2 roky podmínkou
  • analytické myšlení
  • strategický nadhled
  • schopnost samostatného rozhodování
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
  • pozitivní a proaktivní přístup k zákazníkům a svěřeným úkolům
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování na prodejnách v rámci regionu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • služební automobil i k soukromému využití
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

manažeři prodejen

Manažer prodejny

Miroslav

Jestli k nám zákazníci chodí rádi, nebo ne, záleží na mně. Číst dál

Manažer prodejny Miroslav

Přihlaste se na jednu ze 2 volných pozic Manažer/ka prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.