Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
prodejna_poradakancelar_16ku9_ok

Manažer/ka prodejny

Přihlaste se

S nÄ›kolika stovkami prodejen v ÄŒeské republice patÅ™íme mezi nejoblíbenÄ›jší maloobchodní Å™etÄ›zce na našem trhu. Jako manažer/ka jedné z našich prodejen budete zodpovídat nejen za její chod, ale i za to, jestli k nám zákazníci budou rádi chodit nakupovat. Na starosti budete mít tým zamÄ›stnanců, fungování prodejny, ale i nastavování cílů a jejich kontrolu. Pokud máte rádi rozmanitou práci v dynamickém prostÅ™edí a komunikaci s lidmi, je tato pozice určena právÄ› pro vás.

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zodpovÄ›dnost za ekonomické výsledky svěřené prodejny a za plnÄ›ní dlouhodobých cílů
  • zajištÄ›ní kompletního provozu a procesů jedné z našich prodejen
  • vedení, motivace a rozvoj týmu o velikosti 25 - 50 zamÄ›stnanců včetnÄ› organizace jejich práce a plánování pracovních smÄ›n
  • zajištÄ›ní spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
  • plánování objednávek a správného rozmístÄ›ní zboží v prodejnÄ›
  • podílení se na výkonu provozních a manuálních činností včetnÄ› práce na pokladnÄ›

Váš profil

  • minimálnÄ› ukončené SŠ vzdÄ›lání (maturita)/VŠ
  • alespoň 3 roky praxe, zkušenosti z maloobchodu výhodou
  • zkušenost s vedením lidí nejménÄ› 2 roky podmínkou
  • analytické myšlení
  • strategický nadhled
  • schopnost samostatného rozhodování
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
  • pozitivní a proaktivní pÅ™ístup k zákazníkům a svěřeným úkolům
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • Å™idičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s pÅ™edem definovanými nárůsty mzdy
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • pÅ™íležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování na prodejnách v rámci regionu
  • stravenky v hodnotÄ› 100 Kč s pÅ™íspÄ›vkem zamÄ›stnavatele
  • MultiSport kartu
  • služební automobil i k soukromému využití
  • pÅ™íspÄ›vek na penzijní pÅ™ipojištÄ›ní/spoÅ™ení po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní pÅ™ísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

manažeři prodejen

Manažer prodejny

Miroslav

Jestli k nám zákazníci chodí rádi, nebo ne, záleží na mně. Číst dál

Manažer prodejny Miroslav

Přihlaste se na jednu z 13 volných pozic Manažer/ka prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.