Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Manažer prodejny se zástupkyní manažera prodejny

Zástupce/Zástupkyně manažera prodejny

Přihlaste se

S nÄ›kolika stovkami prodejen v ÄŒeské republice patÅ™íme mezi nejoblíbenÄ›jší maloobchodní Å™etÄ›zce na našem trhu. Jako zástupce/zástupkynÄ› manažera prodejny budete spolupracovat zejména s manažerem prodejny a vedoucím smÄ›ny. K hlavním úkolům bude patÅ™it plánování smÄ›n a koordinace svěřených úkolů. Budete kontrolovat prodejní plochu, čerstvost zboží a pomáhat s Äinnostmi v prodejnÄ›. Zároveň se postaráte o zapracování i další rozvoj zamÄ›stnanců a pomůžete utváÅ™et celkový obraz prodejny.

Výše nástupní mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zodpovÄ›dnost za plnÄ›ní ekonomických cílů prodejny
  • plánování smÄ›n zamÄ›stnanců (tým až o 50 lidech)
  • Å™ízení jednotlivé smÄ›ny
  • kontrola provozních procesů a denních činností
  • nastavení potÅ™ebných opatÅ™ení a zajištÄ›ní jejich realizace
  • zodpovÄ›dnost za vedení prodejny v dobÄ› nepÅ™ítomnosti manažera
  • cílený osobní a profesní rozvoj zamÄ›stnanců
  • motivace týmu i v náročných situacích
  • vykonávání provozních a manuálních činností včetnÄ› práce na pokladnÄ›

Váš profil

  • minimálnÄ› ukončené SŠ vzdÄ›lání (maturita)
  • zkušenost s vedením lidí nejménÄ› 1 rok podmínkou
  • schopnost rozvíjet a motivovat tým
  • analytické myšlení
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umÄ›ní vyÅ™ešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s pÅ™edem definovanými nárůsty mzdy
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotÄ› 100 Kč s pÅ™íspÄ›vkem zamÄ›stnavatele
  • MultiSport kartu
  • pÅ™íležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování na prodejnách v rámci regionu
  • pÅ™íspÄ›vek na penzijní pÅ™ipojištÄ›ní/spoÅ™ení po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní pÅ™ísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

zástupce manažera prodejny

Zástupkyně manažera prodejny

Aneta

Pořád se učím spoustu nových věcí. Číst dál

Zástupkyně manažera prodejny Aneta

Přihlaste se na jednu z 20 volných pozic Zástupce/Zástupkyně manažera prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.