kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
Manažer prodejny se zástupkyní manažera prodejny

Zástupce/Zástupkyně manažera prodejny

Přihlaste se

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu. Jako zástupce/zástupkyně manažera prodejny budete spolupracovat zejména s manažerem prodejny a vedoucím směny. K hlavním úkolům bude patřit plánování směn a koordinace svěřených úkolů. Budete kontrolovat prodejní plochu, čerstvost zboží a pomáhat s činnostmi v prodejně. Zároveň se postaráte o zapracování i další rozvoj zaměstnanců a pomůžete utvářet celkový obraz prodejny.

Výše nástupní mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plnění ekonomických cílů prodejny
  • plánování směn zaměstnanců (tým až o 50 lidech)
  • řízení jednotlivé směny
  • kontrola provozních procesů a denních činností
  • nastavení potřebných opatření a zajištění jejich realizace
  • zodpovědnost za vedení prodejny v době nepřítomnosti manažera
  • cílený osobní a profesní rozvoj zaměstnanců
  • motivace týmu i v náročných situacích
  • vykonávání provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)
  • zkušenost s vedením lidí nejméně 1 rok podmínkou
  • schopnost rozvíjet a motivovat tým
  • analytické myšlení
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • silná orientace na zákazníka
  • fyzická zdatnost a elán do práce
  • umění vyřešit i složité a nenadálé situace

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • MultiSport kartu
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování na prodejnách v rámci regionu
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

zástupce manažera prodejny

Zástupkyně manažera prodejny

Aneta

Pořád se učím spoustu nových věcí. Číst dál

Zástupkyně manažera prodejny Aneta

Přihlaste se na jednu z 6 volných pozic Zástupce/Zástupkyně manažera prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.