Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
nakup_vkuchynce_kvetiny_16ku9

Junior nákupčí (m/ž) – trainee program

Přihlaste se

Jako trainee v resortu nákupu proniknete do svÄ›ta retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce nákupčího. Rozvinete vyjednávací dovednosti a analytické schopnosti. Budete se zdokonalovat v oboru zbožíznalství v prostÅ™edí našeho dynamického týmu. Po úspÄ›šném dokončení programu se posunete na pozici junior nákupčího nebo jinou manažerskou pozici v rámci resortu nákupu.

PrávÄ› u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci resortu nákupu a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, pÅ™es analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • stát se pÅ™eborníkem v analýze trhu, nákupních trendů a nákupního chování
  • pÅ™evzít zodpovÄ›dnost za dílčí úkoly

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzdÄ›láním
  • praxe po ukončení vysokoškolského vzdÄ›lání max. 2 roky
  • nÄ›mecký jazyk slovem i písmem – úroveň min. B2/C1 – podmínkou
  • zvládnout pokročilé ovládání MS Office – zejména Excel, PowerPoint
  • zapálený človÄ›k pro oblast nákupu se schopností pÅ™evzít zodpovÄ›dnost
  • chuÅ¥ na sobÄ› pracovat, být „nejlepším“ v oboru a mÄ›nit vÄ›ci k lepšímu
  • motivace obchodním úspÄ›chem a dosaženými výsledky
  • nebát se vyjednat ty nejlepší podmínky
  • vlastnit platný Å™idičský průkaz (sk. B) – aktivní Å™idič
  • orientace ve zbožíznalství nebo oblasti retailu výhodou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 58 000 Kč
  • garanci pozice na dobu neurčitou v pÅ™ípadÄ› úspÄ›šnÄ› ukončeného programu
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z nejvÄ›tších maloobchodních Å™etÄ›zců
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdÄ›lávání
  • pÅ™íležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • elektronické stravenky v hodnotÄ› 100 Kč s pÅ™íspÄ›vkem zamÄ›stnavatele
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní pÅ™ísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

absolventi

Nákupčí

Stanislav

Každý den je úplně jiný. Nikdy nevím, co mi na stole přistane. Číst dál

Nákupčí při práci

Přihlaste se na pozici Junior nákupčí (m/ž) – trainee program.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.