Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Trainee nákup

Přihlaste se nyní
nakup_vkuchynce_kvetiny_16ku9

Obor

Trainee
Nákup

Jako trainee v resortu nákupu proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce nákupčího. Rozvinete vyjednávací dovednosti a analytické schopnosti. Budete se zdokonalovat v oboru zbožíznalství v prostředí našeho dynamického týmu. Po úspěšném dokončení programu se posunete na pozici junior nákupčího nebo jinou manažerskou pozici v rámci resortu nákupu.

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci resortu nákupu a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • analyzovat trh, nákupní trendy a chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním
  • praxe po ukončení vysokoškolského vzdělání max. 5 let
  • znalost německého jazyka min. na úrovni B2 podmínkou nebo znalost anglického jazyka slovem i písmem min. na úrovni B2 podmínkou + základní znalost německého jazyka (min. úroveň A2 a ochota se dále učit)
  • zvládnout pokročilé ovládání MS Office – Excel, PowerPoint
  • zapálený člověk pro oblast nákupu se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, být „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • nebát se vyjednat ty nejlepší podmínky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství a oblasti retailu výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s předem definovanými nárůsty mzdy
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč
  • možnost využití home office
  • jazykové kurzy angličtiny a němčiny
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč měsíčně po jednom roce ve společnosti
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie

Stanislav

Každý den je úplně jiný. Nikdy nevím, co mi na stole přistane.

Vedoucí nákupu

Číst dál
Nákupčí při práci

Přihlaste se na pozici Trainee nákup.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.