Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
Trainee logistika

Přihlaste se

Naše logistická centra dennÄ› zásobují prodejny Lidlu v rámci celé ÄŒeské republiky. I vy nám s jejich pravidelným zásobováním můžete pomoct. Jako trainee v logistice se naučíte vše, co obnáší logistický Å™etÄ›zec v logistickém centru, ale nahlédnete i do procesů v centrále v Praze. Tento program vám může otevÅ™ít dveÅ™e k nÄ›které z manažerských pozic v našich logistických centrech. PrávÄ› u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • intenzivní seznámení s veškerými procesy napÅ™íč jednotlivými logistickými činnostmi
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na prodejnÄ› a centrále v Praze
  • po úspÄ›šném dokončení programu nabídka startovací manažerské pozice

  • vysokoškolský diplom min. Bc. stupnÄ› (max. 2 roky od ukončení)
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • dobré analytické schopnosti a znalost balíku MS Office
  • nadšení pro oblast logistiky a týmový duch
  • dynamičnost a tah na branku
  • selský rozum, který se nebojíte použít
  • Å™idičský průkaz sk. B – ochota cestovat v rámci ÄŒR

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou 1,5 roku - po úspÄ›šném absolvování nabídku na dobu neurčitou
  • stravenky v hodnotÄ› 100 Kč s pÅ™íspÄ›vkem zamÄ›stnavatele
  • 25 dní dovolené
  • jedinečný rozjezd kariéry plný nových pracovních zkušeností, zážitků a kolegů
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdÄ›lávání
  • mobilní telefon
  • Multisport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní pÅ™ísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče
  • místo výkonu práce na vybraném logistickém centru

Obor

absolventi

Momentálně nemáme žádnou volnou pozici Trainee logistika.