Správná volba
Volná místa Přihlášení
Uloženo

Volná místa

Trainee – manažer/ka prodejny

Přihlaste se nyní
Kontrola zboží na prodejně

Obor

absolventi

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu. I vy můžete být součástí. Jako trainee v prodeji odhalíte všechny činnosti v prodejně i to, jak ji řídit. Tento program vám může otevřít dveře k manažerské pozici v prodejně. Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka manažerské pozice

  • vysokoškolský diplom min. Bc. stupně (max. 2 roky od ukončení)
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou 1,5 roku - po úspěšném absolvování trainee programu nabídka na prodloužení na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • 25 + až 5 dní dovolené (za každý rok ve společnosti jeden den navíc až do celkové výše 30 dní za rok)
  • mobilní telefon
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu daného logistického centra
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod vámi vybrané logistické centrum

Přihlaste se na jednu z 11 volných pozic Trainee – manažer/ka prodejny.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.