kariera.lidl.cz

Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo Uloženo

Volná místa
nakup_vkuchynce_kvetiny_16ku9

Trainee nákup

Přihlaste se

S několika stovkami prodejen v České republice patříme mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce na našem trhu. Zákazníkům nabízíme pestrý sortiment kvalitních a čerstvých potravin. Kvalitu a cenu sortimentu mají na starost naši nákupčí a vy jim s jeho vytvářením můžete pomoct. Jako trainee v resortu nákupu proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce nákupčího. Osvojíte si vyjednávací a analytické dovednosti a schopnosti. Budete se rozvíjet v oboru zbožíznalství v prostředí našeho dynamického týmu. Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Výše mzdy je uvedena v jednotlivých inzerátech.

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci resortu nákupu a získání cenných zkušeností pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • pochopit a naučit se, jak se tvoří středně a dlouhodobé obchodní strategie společnosti
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • stát se přeborníkem/přebornicí v analýze trhu, nákupních trendů a nákupního chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly v rámci resortu nákupu

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním (min Bc.), max. 2 roky pracovní zkušenost
  • německý jazyk slovem i písmem (min. úroveň B1)
  • bezproblémové ovládání MS Office
  • zapálený člověk pro oblast nákupu, se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, byt „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou 1 rok
  • stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

absolventi

Nákupčí

Stanislav

Každý den je úplně jiný. Nikdy nevím, co mi na stole přistane. Číst dál

Nákupčí při práci

Přihlaste se na pozici Trainee nákup.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.