Správná volba
Přihlášení Přihlášení Uloženo
Uloženo

Volná místa
nakup_vkuchynce_kvetiny_16ku9

Trainee nákup

Přihlaste se

Jako trainee v resortu nákupu proniknete do světa retailu a získáte informace o tom, co obnáší práce nákupčího. Rozvinete vyjednávací dovednosti a analytické schopnosti. Budete se zdokonalovat v oboru zbožíznalství v prostředí našeho dynamického týmu. Po úspěšném dokončení programu se posunete na pozici junior nákupčího nebo jinou manažerskou pozici v rámci resortu nákupu.

Právě u nás můžete nastartovat svůj kariérní růst!

Pracovní náplň

  • seznámit se s prací a týmy v rámci resortu nákupu a získat cenné zkušenosti pod vedením našich manažerů
  • být u zrodu nových produktů: od prvotní myšlenky, přes analýzu trhu, vyjednávání s dodavateli až po uvedení výrobku do našich prodejen
  • naučit se souslednost procesů v rámci produktového managementu, kontroly kvality, vývoje designu obalů
  • analyzovat trh, nákupní trendy a chování
  • převzít zodpovědnost za dílčí úkoly

Váš profil

  • ambiciózní osobnost s ukončeným VŠ vzděláním
  • praxe po ukončení vysokoškolského vzdělání max. 2 roky
  • německý jazyk - úroveň min. B2/C1 nebo anglický jazyk - úroveň min. B2/C1 v kombinaci s německým jazykem na úrovni min. B1 podmínkou
  • zvládnout pokročilé ovládání MS Office – Excel, PowerPoint
  • zapálený člověk pro oblast nákupu se schopností převzít zodpovědnost
  • chuť na sobě pracovat, být „nejlepším“ v oboru a měnit věci k lepšímu
  • motivace obchodním úspěchem a dosaženými výsledky
  • nebát se vyjednat ty nejlepší podmínky
  • vlastnit platný řidičský průkaz (sk. B) – aktivní řidič
  • orientace ve zbožíznalství a oblasti retailu výhodou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok se mzdou 58 000 Kč
  • garanci pozice na dobu neurčitou v případě úspěšně ukončeného programu
  • získání zkušeností a znalostí v jednom z největších maloobchodních řetězců
  • 25 dní dovolené
  • propracovaný systém zapracování a dalšího odborného vzdělávání
  • příležitost pro profesní rozvoj a kariérní růst
  • elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost využití home office
  • MultiSport kartu
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • balíček pro nastávající rodiče

Obor

absolventi

Nákupčí

Stanislav

Každý den je úplně jiný. Nikdy nevím, co mi na stole přistane. Číst dál

Nákupčí při práci

Přihlaste se na pozici Trainee nákup.

Kde byste rádi pracovali?

Vyhledejte si pozici, která vás zajímá.