Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Daniel

Daniel z logistiky

Co o své práci v Lidlu říká Daniel, projektový manažer skladové logistiky?

 

Jak dlouho pracuješ v Lidlu?

V Lidlu pracuji jako projektový manažer skladové logistiky od srpna 2017. Na začátku jsem prošel půlročním školením napříč skladovými procesy. Poté už jsem byl vhozen do vody. Mým prvním úkolem, který trval dva roky a přetrvává okrajově dodnes, bylo zajistit hladký průběh přestaveb našich logistických center z pohledu skladového layoutu zboží, logiky kompletace a skladových systémů. Jelikož přestavbou postupně prošly 3 ze 4 logistických center, naučil jsem se při tom tolik, že jsem se stal „specialistou“ na „špígly skladů“ (uspořádání regálů a rozmístění zboží v logistických centrech).

 

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Každý den je trochu jiný, u nás v logistice jsme hodně v terénu (v logistických centrech), takže těžko říci. Běžný den bych ale řekl, že se většinou z malé části skládá z administrativní práce a z větší části z analýz a příprav pro nějaké praktické testy konkrétního projektu v LC. V mém případě často ve spolupráci s IT úsekem.

 

Co tě na tvé práci baví?

Nadšení kolegů z logistických center, když se nám podaří zjednodušit nebo zlepšit nějaký skladový proces. A taky rozhodně pestrá náplň práce, možnost realizace vlastních nápadů, klouzavá pracovní doba nebo kombinace kancelářské práce a práce v terénu.

 

Doporučil bys Lidl jako zaměstnavatele?

Určitě ano, nejenom kvůli dobrým a férovým pracovním podmínkám, ale i kvůli tomu, jak pestrá a zajímavá práce tu je.

 

Proč sis vybral Lidl?

Dostal jsem velmi dobré reference a Lidl měl (a pořád má) dobře našlápnuto.

Zaujalo vás co říká Daniel?

Podívejte se, jaké možnosti právě nabízíme

Volná místa