Správná volba
Přihlášení
Uloženo

Uložené pracovní nabídky

Vytvořte si seznam pracovních nabídek, které vás zajímají. Klikněte na tlačítko "volná místa".

Volná místa
Volná místa
Absolventi/Studenti Hero

Studenti/Absolventi

Volná místa

Oceníme vás i vaše znalosti a dovednosti

 

Lidl je jedním z předních maloobchodních řetězců na světovém i českém trhu. Studenti si nás zvolili 2. nejžádanějším zaměstnavatelem v oboru obchod v České republice.

Jsme dynamická, stále rostoucí firma, kde dostanete skvělou příležitost nastartovat svou profesní dráhu. Vážíme si znalostí a dovedností, které do Lidlu přinesete, a na oplátku vám dáme veškeré know-how, které máme my.

Pro absolventy máme několik vyladěných trainee programů

Calculator

Trainee nákup

Náš sortiment obsahuje zhruba 1 900 výrobků. Jeho složení neustále zlepšujeme podle toho, co si žádají naši zákazníci. Co vše se za takovým procesem skrývá? Zjednodušeně je nutná prvotní myšlenka, analýza trhu, vyjednávání s dodavateli a následné uvedení nového výrobku do našich prodejen. Detaily se dozvíte v programu trainee nákup.
Truck

Trainee logistika

Seznámíte se se všemi procesy napříč jednotlivými logistickými činnostmi a nahlédnete pod pokličku našich týmů v centrále. Po úspěšném dokončení programu pro vás máme připravenou startovací manažerskou pozici – manažer/ka týmu skladu.
Shopping Cart

Trainee prodej

Vyzkoušíte si všechny pracovní pozice v prodejně, absolvujete kolečko v logistickém centru a v centrále a seznámíte se s celou praxí provozu. Po úspěšném dokončení programu pro vás máme startovací manažerskou pozici – manažer/ka prodejny.
centrala_nakup_kancelar_4ku3

Ještě stále váháte? Tady je několik důvodů, proč si pro start kariéry vybrat právě Lidl

  1. Pomůžeme vám nastartovat kariéru.
  2. Společenskou odpovědnost posouváme na vyšší úroveň. Co konkrétně to znamená, se podívejte zde.
  3. Jsme mezinárodní firma a dokážeme vám dát podporu pro získání příležitosti v některé z našich 29 Lidl zemí Evropy a USA.
  4. Nepřestáváme se zlepšovat a modernizovat. Jsme stále o krok napřed.
  5. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás stejně tak důležitá jako spokojenost zákazníků. Více o našem přístupu najdete zde.

Trainee pozice vás nezaujaly?

Podívejte se na možnosti, které máme v centrále. Nabízíme také referentské pozice, které jsou vhodné pro absolventy.

2. místo Top zaměstnavatelé 2020

Jsme jedním z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru obchod

Posouváme se nejenom jako obchodník, ale i jako zaměstnavatel. Studenti si nás zvolili za 2. nejžádanějšího zaměstnavatele v oboru obchod v prestižním žebříčku Top zaměstnavatelé 2019. Na toto umístění jsme náležitě hrdí.

Studentům nabízíme brigády nebo stáž

Person Document

Stáž v nákupu

Pro studenty s němčinou máme letní stáž v nákupu. Výběrové řízení obvykle vypisujeme v průběhu dubna až května. Přihlásit se můžou studenti posledního ročníku bakalářského studia nebo studenti navazujícího magisterského programu. S našimi stážisty často navážeme další spolupráci.
Store Person

Studentské brigády

Pokud ještě studujete, ale rádi byste si vyzkoušeli práci v prodejně, můžete využít nabídku brigád. Protože víme, jak důležité je mít dostatek času na studium, vycházíme maximálně vstříc vašim časovým možnostem.

Můžete se s námi potkat na job fair veletrzích

Máte nějaké otázky?

Vybrali jsme pro vás otázky, na které se ptáte nejčastěji. Pokud vás zajímá více informací k práci v Lidlu, jak se ucházet o pozici či k procesu výběrového řízení, koukněte se na nejčastěji kladené otázky.

Nastartujte kariéru v Lidlu

Bude to jízda

Volná místa
Verkauf-Ananas-16zu9