Správná volba
Volná místa Přihlášení
Uloženo

Uložené pracovní nabídky

Vytvořte si seznam pracovních nabídek, které vás zajímají. Klikněte na tlačítko "volná místa".

Volná místa

Studenti/Absolventi

Volná místa
Absolventi/Studenti Hero

Oceníme vás i vaše znalosti a dovednosti

 

Lidl je jedním z předních maloobchodních řetězců na světovém i českém trhu. Mezi studenty patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v oboru obchod v České republice.

Jsme dynamická, stále rostoucí firma, kde dostanete skvělou příležitost nastartovat svou profesní dráhu. Vážíme si znalostí a dovedností, které do Lidlu přinesete, a na oplátku vám dáme veškeré know-how, které máme my.

Pro absolventy máme několik vyladěných trainee programů

Trainee nákup

Náš sortiment obsahuje zhruba 1 900 výrobků. Jeho složení neustále zlepšujeme podle toho, co si žádají naši zákazníci. Co vše se za takovým procesem skrývá? Zjednodušeně je nutná prvotní myšlenka, analýza trhu, vyjednávání s dodavateli a následné uvedení nového výrobku do našich prodejen. Detaily se dozvíte v programu trainee nákup.

Trainee - manažer/ka týmu skladu

Seznámíte se se všemi procesy napříč jednotlivými logistickými činnostmi a nahlédnete pod pokličku našich týmů v centrále. Po úspěšném dokončení programu pro vás máme připravenou startovací manažerskou pozici – manažer/ka týmu skladu.

Trainee - manažer/ka prodejny

Vyzkoušíte si všechny pracovní pozice v prodejně, absolvujete kolečko v logistickém centru a v centrále a seznámíte se s celou praxí provozu. Po úspěšném dokončení programu pro vás máme startovací manažerskou pozici – manažer/ka prodejny.

Trainee IT

Roční program nabízí skvělou příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji. Budete se moci zapojit do důležitých témat a projektů pro naši společnost a dostanete příležitost odprezentovat své výstupy našemu vedení. Po celou dobu práce na projektu vám bude oporou zkušený mentor. Během vaší rotace poznáte blíže celé IT oddělení.

Trainee v úseku podpory prodeje

Roční program nabízí skvělou příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji. Během programu poznáte jak kompletní fungování úseku podpory prodeje na centrále Lidlu, tak i vnitřní procesy v našich prodejnách a logistických centrech. V rámci projektů získáte možnost nastavit, ovlivnit či optimalizovat vybrané procesy ve spolupráci s vybranými úseky či projektovým týmem na mezinárodní centrále.

Trainee v odd. výstavby/nemovitostí

Jako trainee se budete moci zapojit do důležitých témat a projektů pro naši společnost. Po celou dobu práce na projektu vám bude oporou zkušený mentor z oddělení výstavby/nemovitostí. Během programu poznáte kompletní fungování úseku. V rámci aktuálních projektů získáte možnost nastavit, ovlivnit či optimalizovat vybrané procesy.
centrala_nakup_kancelar_4ku3

Ještě stále váháte? Tady je několik důvodů, proč si pro start kariéry vybrat právě Lidl

  1. Pomůžeme vám nastartovat kariéru.
  2. Společenskou odpovědnost posouváme na vyšší úroveň. Co konkrétně to znamená, se podívejte zde.
  3. Jsme mezinárodní firma a dokážeme vám dát podporu pro získání příležitosti v některé z našich 32 Lidl zemí Evropy a USA.
  4. Nepřestáváme se zlepšovat a modernizovat. Jsme stále o krok napřed.
  5. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás stejně tak důležitá jako spokojenost zákazníků. Více o našem přístupu najdete zde.

Trainee pozice vás nezaujaly?

Podívejte se na možnosti, které máme v centrále. Nabízíme také referentské pozice, které jsou vhodné pro absolventy.

Top zaměstnavatelé 2022

Jsme jedním z nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru obchod

Posouváme se nejenom jako obchodník, ale i jako zaměstnavatel. Studenti si nás zvolili na přední příčky v oboru obchod v prestižním žebříčku TOP Zaměstnavatelé 2020, 2021 a 2022. Na tato umístění jsme náležitě hrdí.

Studentům nabízíme brigády nebo stáž

Studentské brigády

Pokud ještě studujete, ale rádi byste si vyzkoušeli práci v prodejně, můžete využít nabídku brigád. Protože víme, jak důležité je mít dostatek času na studium, vycházíme maximálně vstříc vašim časovým možnostem.

Stáž v nákupu

Pro studenty s němčinou máme letní stáž v nákupu. Výběrové řízení obvykle vypisujeme v průběhu dubna až května. Přihlásit se můžou studenti posledního ročníku bakalářského studia nebo studenti navazujícího magisterského programu. S našimi stážisty často navážeme další spolupráci.

Máte nějaké otázky?

Vybrali jsme pro vás otázky, na které se ptáte nejčastěji. Pokud vás zajímá více informací k práci v Lidlu, jak se ucházet o pozici či k procesu výběrového řízení, koukněte se na nejčastěji kladené otázky.

Získali jsme ocenění Top Employer a TOP Zaměstnavatelé.

Nastartujte kariéru v Lidlu

Bude to jízda

Volná místa