Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Studenti/Absolventi

Volná místa
Lidl workshop

Vše Vás naučíme

Naše stáže a trainee programy mají za cíl soustavně připravovat studenty a čerstvé absolventy na výkon konkrétních pozic. Být jedničkou na trhu však není jednoduché a netajíme se tím, že práce u nás je náročná.

Zároveň stále rosteme a naše programy pro studenty a absolventy jsou skvělým vstupním lístkem k nastartování kariéry. Stáží nahlédnete do firmy, trainee programem to začne, ale kde to skončí, je jen na Vás!

Recruiting Awards

Získali jsme 1. místo v kategorii Pracovní inzerát roku v soutěži Recruitment Academy Awards 2023! 🏆

Jednalo se o inzerát na naše Trainee pozice, jehož hlavní ideou byla počítačová hra WORLD OF LIDLCRAFT – Posuň se na další level. 

Děkujeme všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli!

#teamlidl

 

Terka

Nechtěla jsem jen sedět v kanceláři.

Trainee – manažerka prodejny

Číst dál
trainee_Terka_testimonial_16x9
Trainee v Lidlu na poradě

Proč si vybrat trainee program právě u nás?

  1. Pomůžeme vám nastartovat kariéru ve společensky odpovědné a rostoucí firmě.
  2. Po absolvování trainee programu budete mít šanci (za splnění určitých podmínek) zkusit si na rok až dva práci v zahraničí v rámci Job Rotation programu.
  3. Trainee program může být pouze začátek ve vaší karierní cestě! Aspirujete na roli specialisty, konzultanta nebo manažera? Vše je možné. Jsme expandující firma, budeme otevírat nové prodejny i logistická centra. Příležitost karierního růstu u nás není pouze prázdným heslem, ale realitou!
  4. Budeme vám naslouchat. Spokojenost každého našeho zaměstnance je pro nás stejně důležitá, jako spokojenost zákazníků.
Image Richtext Trainee rust

Lidé rostou s Lidlem

Lidl je dynamická a neustále rozvíjející se firma. Abychom ale dokázali zůstat jedničkou na trhu, expandovat a spolu s tím si udrželi i kvalitu našich obchodů a zákaznické zkušenosti, potřebujeme talentované lidi, kteří budou spolu s firmou růst. Trainee program je začátek. Nabízí se několik různých kariérních cest. Můžeš se vydat retailovou kariérní stezkou, přejít na manažera prodejny, regionálního manažera nebo vedoucího prodeje v logistickém centru. Retail tě neláká? Nevadí – na centrále můžeš postupovat cestou specialisty, konzultanta, vedoucího oddělení nebo úseku. Jak vysoko dorosteš je na tobě! Chceš vědět víc? Přihlas se!​

trainee_global_mobility_4x3_png

Global mobility

Lidl má více než 12 000 prodejen a 360 000 zaměstnanců ve 32 zemích na třech kontinentech. To sebou přináší spoustu příležitostí pro naše talentované zaměstnance. Pokud u nás jsou alespoň dva roky, mohou se ucházet o job rotaci, v jejímž rámci si mohou vyzkoušet stejnou práci v jiné zemi na 1-2 roky.​

Máte nějaké otázky?

Vybrali jsme pro vás otázky, na které se ptáte nejčastěji. Pokud vás zajímá více informací o práci v Lidlu, jak se ucházet o pozici či k procesu výběrového řízení, koukněte se na nejčastěji kladené otázky.

Trainee pozice vás nezaujaly?

Podívejte se na karierní možnosti, které nabízíme na pražské centrále, prodejnách a v logistických centrech.