Správná volba

Zástupce manažera prodejny- new

PRÁCE NA PRODEJNĚ
JE RŮZNORODÁ. A TO JE TO,
CO MĚ BAVÍ.

TEREZA, ZÁSTUPKYNĚ MANAŽERA PRODEJNY

Zástupce/zástupkyně manažera prodejny

Jako zástupce vedoucího prodejny nesete zodpovědnost za důležité procesy na našich prodejnách. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste mozkem a motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit dynamická práce a denní kontakt s lidmi. Kromě toho by Vám neměl chybě týmový duch, ale ani chuť pracovat samostatně.

Váš profil

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturita)

  • zkušenost s vedením lidí nejméně 1 rok podmínkou

  • schopnost rozvíjet a motivovat tým

  • analytické myšlení

  • ochota pracovat o víkendech a svátcích (garance 2 volných dnů v každém týdnu)

  • výborné organizační a komunikační dovednosti

  • silná orientace na zákazníka

  • fyzická zdatnost a elán do práce

  • umění vyřešit i složité a nenadálé situace

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • zodpovědnost za plnění ekonomických cílů prodejny

  • plánování směn zaměstnanců (tým až o 50 lidech)

  • řízení jednotlivé směny

  • kontrola provozních procesů a denních činností

  • nastavení potřebných opatření a zajištění jejich realizace

  • zodpovědnost za vedení prodejny v době nepřítomnosti manažera

  • cílený osobní a profesní rozvoj zaměstnanců

  • motivace týmu i v náročných situacích

  • vykonávání provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou s pevnými nárůsty mzdy (nástupní mzda 39 000 Kč, po 1. roce 41 000 Kč, po 2. roce 43 000 Kč)
  • zaplacenou každou odpracovanou minutu
  • 25 dní dovolené
  • elektronické stravenky v hodnotě 80 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • propracovaný systém zaškolení
  • zapracování na různých prodejnách v rámci regionu
  • možnost kariérního růstu
  • rozmanitou práci ve vysoce dynamickém prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění/spoření po 3 letech ve společnosti
  • pravidelné týmové akce
  • podzimní přísun energie v podobě vitamínového balíčku
  • vánoční dárek

Místo výkonu práce

Prodejna Lidl, kterou si vyberete.

Přihlaste se hned dnes!