Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Monika

technickynakup_MonikaKovandova_16ku9

Jaká je cesta Lidlem Moniky, odborné referentky Centrálního úseku nemovitostí?

 

Jak dlouho pracuješ v Lidlu?

V Lidlu jsem už 17 let a na pozici odborné referentky Centrálního úseku nemovitostí pracuji od roku 2019.

 

Jaké byly tvé začátky v Lidlu

Začínala jsem jako asistentka expanzní kanceláře Praha. Nastoupila jsem 1. 4. 2003, takže jsem měla možnost pracovat v této společnosti ještě před tím, než byla otevřena první prodejna Lidlu.
Na tuto dobu ráda vzpomínám. Byl to takový historický moment, kdy na český trh vstoupil diskontní řetězec, který přinesl lidem nový rozměr a radost z nakupování. Myslím, že každý z nás, kteří jsme u toho byli, jsme se cítili pyšně, i když začátek byl dosti náročný. Pamatuji i na to, kdy jsme s kolegy tvořili navigační systém, který měl na otevření nové prodejny upozornit, byl hravý, akční a plný napětí, protože jsme cedule s šipkami Lidl rozvěšovali všude, kam se dalo.

 

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Myslím, že tak jako každého z nás. Každý máme své povinnosti a k tomu vždy přibyde něco aktuálního k řešení, nic není předem dáno. Každý den je stejný a zároveň jiný.

 

Co tě na tvé práci baví?

Rozmanitost, není to jednotvárná opakující se práce. Vždy se najde něco nového. Mám kolem sebe bezva lidičky a společně tvoříme skutečný tým.

 

Doporučila bys Lidl jako zaměstnavatele?

Ano, určitě, jsou to zkušenosti k nezaplacení.

 

Proč sis vybrala Lidl?

Chtěla jsem zkusit něco nového, zažít změnu. Původně jsem byla vývojářem grafitových a pastelových tuh ve společnosti Stabilo. Nikdy jsem nechtěla odejít do Prahy, ale Lidl byl pro mne výzvou, kterou jsem zkusila a zůstala zde.

Zaujal vás Moničin příběh?

Podívejte se, jaké pracovní možnosti právě nabízíme

Volná místa