Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Kateřina

prodejna_PP_KaterinaBalinova_16ku9_ok

Jak se v Lidlu pracuje prodavačce Katce?


Jak dlouho pracuješ v Lidlu?

Pro Lidl pracuji necelých sedm let na pozici prodavačky. Začátek byl velmi pestrý, Lidl jsem znala jenom z pohledu zákazníka. Vše bylo nové, spousta informací mi jako zákazníkovi unikala. Díky mé osobní trenérce byl ale den ode dne lepší. Vše, co bylo zapotřebí, jsem se naučila. Ochota všech kolegů mě jen motivovala učit se více.

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Každý den je jiný, ale vždy začínáme rozdělením práce mezi všechny kolegy. Je důležité udržet si dobré pracovní nasazení, hlavně ranní start. Člověk by neřekl, čeho všeho je schopný. Motivace od vedení je k nezaplacení.

Co tě na tvé práci baví?

To, že je každý den jiný. Má práce je různorodá, od pokladny, k vybalovaní či do pekárny. Komunikace se zákazníkem je občas i zábavná. A jako kolektiv jsme opravdu tým. To je důvod, proč člověk do práce chodí s úsměvem a radostí.

Doporučila bys Lidl jako zaměstnavatele?

Lidl jako zaměstnavatel? Klobouk dolů, zájem, péče, porozumění, ať už jde o manažera, regionálního manažera nebo celý Lidl. Jsem spokojená jak finančně, tak pracovně. Máme spoustu benefitů, super kolektiv a vedení s námi jedná férově. Určitě bych chtěla poděkovat za to, jak se k nám, zaměstnancům, Lidl chová. Každému bych přála, aby měl šanci pracovat pro Lidl, Lidl je 1.

Proč sis vybrala Lidl?

Lidl chápal, že jsem máma, a vyšel mi maximálně vstříc se směnami. Děkuji za šanci pracovat pro Lidl. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí. 

Přijde vám to zajímavé?

Podívejte se, jaké jsou možnosti v našich prodejnách

Prodejna