Správná volba
 • Hledáme nové kolegy a kolegyně pro naše prodejny v Hradci Králové!

  Nabízíme vám nástupní mzdu 24 500 Kč za 35 hodin týdně s garancí ročního nárůstu až na 27 500 Kč po třech letech, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, Lidl stravenky v hodnotě 100 Kč, MultiSport kartu a mnoho dalšího!

   

  » Přidejte se k nám!
 • Načerpejte cenné zkušenosti jako náš stážista v resortu nákupu!

  Na tříměsíční letní stáž hledáme nadějné talenty, kterým rádi prozradíme, jak to chodí u nás v nákupu. Pokud chcete nahlédnout do světa retailu a načerpat cenné zkušenosti ještě při studiu, tak neváhejte ani chvíli! 🎓

  » Chci nahlédnout do světa retailu!
 • Toužíte i vy po raketovém růstu?

  Našim trainee nabízíme raketový růst kariéry! 🚀 Absolventi u nás mohou nastartovat kariéru hned v rámci dvou trainee programů. Ti, kteří vědí, že vysedávání v kanceláři není pro ně, si mohou vyzkoušet pracovat v jedné z našich prodejen, kde si projdou všemi pozicemi včetně té manažerské. Naopak ti, kteří mají vyjednávání v krvi, se mohou přihlásit na náš trainee program v resortu nákupu, kde využijí svou dovednost šprechtit na plné obrátky! Možností je u nás spousta a dobrá zpráva je, že obě pozice máme právě otevřené!

  » Více o trainee programech
 • Hledáme nové posily do našeho IT týmu!

  Náš IT tým se rozrůstá a my hledáme jak zkušené odborníky, tak čerstvé absolventy. Neváhejte a podívejte se na nově otevřená pracovní místa! Těšíme se na Vaše CV!

  » Chcete se dozvědět víc?