Správná volba
 • Lidl je Mecenášem plzeňského školství!

  Město Plzeň nám udělilo titul Mecenáš plzeňského školství! Letos jsme plzeňským školám a zdejším sportovním klubům věnovali dary celkem výši 1,138 milionu korun!

 • zaměstnanci Lidlu

  Slavíme 15. narozeniny!

  Před 15 lety, 26. června 2003 jsme otevřeli prvních 14 prodejen. Soustředili jsme se především na rychlou expanzi a v sortimentu jsme kladli důraz hlavně na cenu. Pro společnost Lidl tehdy pracovalo 800 zaměstnanců a náš slogan zněl "Lidl je levný".

  Dnes provozujeme po celé ČR 237 prodejen a naším heslem je čerstvost a nejvyšší kvalita za nejlepší ceny.

 • Jsme jedničkou v čerstvosti!

  Reprezentativní průzkum „Vnímání kvality a čerstvosti“ realizovaný společností GfK Czech proběhl prostřednictvím online dotazování na vzorku 1 100 respondentů v únoru 2018. Kromě kritérií, podle kterých zákazníci kvalitu posuzují, bylo také zjišťováno, jak spotřebitelé hodnotí jednotlivé řetězce. V rámci tohoto průzkumu byla společnost Lidl zákazníky vyhodnocena jako jednička v čerstvosti na českém trhu!

 • U nás si práce a volný čas rozumí!

  "Na mé práci mě nejvíce baví její různorodost. V průběhu směny máme na starost různé činnosti, třeba obsluhu pokladny, rozpékání pečiva, vybalování zboží, nebo úklid prodejny. Někdy je to docela honička, ale rozhodně si nemohu stěžovat na monotónnost práce. A když je stále co dělat, směna alespoň rychleji uteče." říká Petr z Krnova

  » Seznamte se s hrdiny naší náborové kampaně