Správná volba
 • Děkujeme našim zaměstnancům!

  Rádi bychom poděkovali všem našim zaměstnancům za jejich nadšení a energii.

  Právě díky jejich každodenní práci najdou zákazníci v našich prodejnách vždy to, co hledají a potřebují.

  Jsme moc rádi, že společně tvoříme Lidl.

  My jsme Lidl!

 • zaměstnanci Lidlu

  Líbí se mi, že mohu měnit prodejny k lepšímu!

  Naši regionálové intenzivně usilují o to, aby týmy v jejich prodejnách byly motivované, a každého kolegu a kolegyni plně podporují v jejich profesním rozvoji.

  V současné době hledáme nové posily do různých regionů po celé České republice. Přihlaste se a mějte možnost velkou měrou přispět k úspěchu naší společnosti.

  » více informací
 • prodejna Lidl

  Absolventi zbystřete - otevíráme pro Vás trainee program!

  Vysoká škola tě naučí orientovat se v oboru a především vědět, kde si co najít nebo koho se zeptat. My tě v rámci našeho trainee programu naučíme, jak to všechno, co ti za těch pět let prošlo rukama v podobě skript a zápisů z přednášek a cvik, funguje v praxi. Nejenom, že ti všechno ukážeme a vysvětlíme, ale ty si to i sám přímo vyzkoušíš. Stejně tak jako my všichni, kdo v Lidlu pracujeme. Vyzkoušíš a projdeš si jednotlivými pozicemi tak, aby si nejen poznal, co tě baví, ale byl později i schopný na jiných pozicích dělat správná a smysluplná rozhodnutí na základě vlastní zkušenosti a ne jen tak od stolu.
 • Letní stáž

  Otevřeli jsme nové distribuční centrum v Plzni - Borských Polích!

  Lidl E-Commerce Logistics s.r.o. je nově vzniklé distribuční centrum společnosti Lidl, které bylo otevřeno na podzim roku 2016 v Plzni – Borská pole, v jedné z logisticky nejzajímavějších oblastí  České Republiky.

  Stále však hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí být u vzniku něčeho nového, nebojí se přiložit ruce k dílu a chtějí s námi navázat dlouhodobou spolupráci.

  » Volné pozice