Správná volba
 • Jste stejně dobře naladěni jako my?

  Přijmeme prodavače a prodavačky s dobrou náladou, chutí pracovat a učit se novým věcem. U nás se nikdy nudit nebudete. Naopak! Užijete si pestrou práci ve fajn kolektivu, kde úsměv na tváři není strojený.

  Takže pokud jste týmový hráč, kterého baví práce a denní kontakt s lidmi, jste to právě Vy, koho hledáme!

   

  » Přidejte se k nám!
 • Hledáme do našeho týmu Specialistu RPA infrastruktury (m/ž)

  Petr Hirš se zaměřuje se svými kolegy na robotickou automatizaci procesů (RPA) a společně poskytuje služby více než 10 evropským zemím, kde je Lidl zastoupen.🌍 Vytváří roboty pro logistická centra, prodejny, oddělení financí, IT aj.

  A co by Petr vzkázal těm, kteří mají zájem o pozici Specialisty RPA infrastruktury? „Pokud hledáte opak rutinní práce, možnost každý den objevovat nové oblasti a nebojíte se mezinárodní spolupráce, rádi Vás přivítáme mezi námi!“👩‍💻👨‍💻.

  » Přidejte se k nám!
 • Otevíráme novou prodejnu Liberec, Vratislavická!

  Nabízíme Vám nástupní mzdu 21 000 Kč za 30 hodin týdně s garancí ročního nárůstu až na 23 571 Kč po třech letech, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč s příspěvkem zaměstnavatele, MultiSport kartu a mnoho dalšího!

  » Přidejte se k nám!
 • gfdg.jpg

  Máme pro Vás novou pozici - Trainee logistika!👨‍🎓

  Absolvovali jste čerstvě VŠ a chcete se seznámit se všemi procesy napříč jednotlivými logistickými činnostmi? Pokud ano, tak potom právě pro Vás tu máme zbrusu novou pozici - Trainee logistika! 🚚 🚛

  » Volná místa
 • Našim trainee nabízíme raketový růst kariéry!

  🚀 Absolventi u nás mohou nastartovat kariéru hned v rámci našich trainee programů. Ti, kteří vědí, že vysedávání v kanceláři není pro ně, si mohou vyzkoušet pracovat ve skladu nebo v jedné z našich prodejen, kde si projdou všemi pozicemi včetně té manažerské. Naopak ti, kteří mají vyjednávání v krvi se mohou přihlásit na náš trainee program do resortu nákupu, kde využijí svou dovednost šprechtit na plné obrátky! Možností je u nás spousta a dobrá zpráva je, že trainee pozice máme právě otevřené, tak se přihlaste ještě dnes! 😊

  » Máte zájem o trainee programy?