Správná volba
 • Jsme jedničkou v čerstvosti!

  Reprezentativní průzkum „Vnímání kvality a čerstvosti“ realizovaný společností GfK Czech proběhl prostřednictvím online dotazování na vzorku 1 100 respondentů v únoru 2018. Kromě kritérií, podle kterých zákazníci kvalitu posuzují, bylo také zjišťováno, jak spotřebitelé hodnotí jednotlivé řetězce. V rámci tohoto průzkumu byla společnost Lidl zákazníky vyhodnocena jako jednička v čerstvosti na českém trhu!

 • U nás si práce a volný čas rozumí!

  "Na mé práci mě nejvíce baví její různorodost. V průběhu směny máme na starost různé činnosti, třeba obsluhu pokladny, rozpékání pečiva, vybalování zboží, nebo úklid prodejny. Někdy je to docela honička, ale rozhodně si nemohu stěžovat na monotónnost práce. A když je stále co dělat, směna alespoň rychleji uteče." říká Petr z Krnova

  » Seznamte se s hrdiny naší náborové kampaně
 • Němčináři zbystřete!

  Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti, kde opravdu uplatníte svoji znalost německého jazyka?

  Využijte naplno svůj potenciál a přihlaste se na některou z našich otevřených pozic.

  Těšíme se na Vás!

  » Pozice s němčinou
 • zaměstnanci Lidlu

  Líbí se mi, že mohu měnit prodejny k lepšímu!

  Naši regionálové intenzivně usilují o to, aby týmy v jejich prodejnách byly motivované, a každého kolegu a kolegyni plně podporují v jejich profesním rozvoji.

  V současné době hledáme nové posily do různých regionů po celé České republice. Přihlaste se a mějte možnost velkou měrou přispět k úspěchu naší společnosti.

  » Více informací