Správná volba
 • Milí zaměstnanci, jste skvělí!

  Milí zaměstnanci společnosti Lidl,

  přemýšleli jste někdy o tom, na co jsme u nás v Lidlu hrdí ze všeho nejvíce?

  ANO, JSTE TO VY!

  Klobouk dolů před vámi, kteří s úsměvem obsluhujete zákazníky, ve skladech připravujete zboží pro naše prodejny a z kanceláří podporujete celý náš provoz! Vám všem patří velký dík. Za vámi všemi zůstává úžasná práce, které si v Lidlu nesmírně vážíme!

  Děkujeme vám!

   

 • Chcete růst s námi?

  Pojďte se podílet na úspěchu naší expandující společnosti jako manažer/manažerka prodejny! S radostí přijmeme do svých řad všechny ty, kteří se nebojí práce a jsou připraveni stát se součástí našeho týmu.

  Velmi se těšíme, co nám rok 2019 přinese, a věříme, že noví kolegové a kolegyně skvěle zapadnout do týmu a pomohou nám posunout Lidl zase o nějaký ten stupínek výš!

  » Přihlaste se ještě dnes!
 • Hledáme nové posily do našeho IT týmu!

  Náš IT tým se rozrůstá a my hledáme jak zkušené odborníky, tak čerstvé absolventy. Neváhejte a podívejte se na nově otevřená pracovní místa! Těšíme se na Vaše CV!

  » Chcete se dozvědět víc?
 • Máme pro Tebe pozici ušitou přímo na míru!

  Chceš být neustále v pohybu a nemít žádný pracovní den stejný? Přihlas se do Trainee programu v oblasti provozu a staň se součástí našeho týmu!

  Během 18měsíčního programu se postupně zaučíš na všechny pozice na prodejně, detailně poznáš chod našeho logistického centra a vyzkoušíš si i práci na naší centrále v Praze.

   

  Těšíme se na Tebe!

   

  » Přihlas se ještě dnes!