Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

HR manažer/ka distribučního centra

Untagged centrála new

Lokalita

Logistické centrum - sklad {amount} vzdálenost v km
Univerzitní 1220/64
301 00 Plzeň

Typ úvazku

Pracovní poměr - plný úvazek

Obor

Manažerské pozice
E-shop

Referenční číslo

418236

Shrnutí

V roce 2017 jsme zahájili provoz e-shopu se spotřebním zbožím, jehož obliba u našich zákazníků neustále roste. Jeho rozesílání zajišťuje distribuční centrum v Plzni nejen po celé České republice, ale také do dalších zemí Evropy.

Pro distribuční centrum v Plzni aktuálně hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici HR manažer/ka.

Pracovní náplň

  • vedení, motivace a hodnocení týmu
  • zodpovědnost za oblast personální administrativy, náboru, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců týmu distribučního centra v Plzni
  • implementace a zodpovědnost za dodržování interních HR procesů a standardů
  • poradenství manažerům zejména v oblasti náboru, pracovního práva a rozvoje zaměstnanců
  • realizace národních a mezinárodních projektů
  • zodpovědnost za plnění HR ukazatelů (fluktuace, počet obsazených pozic, nemocnost apod.)
  • podpora firemní kultury a hodnot společnosti, implementace kroků podporujících zlepšování pracovního prostředí, spolupodílení se na budování značky zaměstnavatele
  • sledování, zjišťování a analýza potřeb interních klientů v personální oblasti

Váš profil

  • VŠ vzdělání
  • znalost německého nebo anglického jazyka min. na úrovni B2
  • nejméně 5 let zkušeností s vedením týmu v korporátním prostředí
  • velmi dobrá orientace v pracovně právní legislativě
  • přehled o aktuálních trendech v personalistice
  • proaktivní přístup a odhodlanost přicházet s návrhy na zlepšení
  • silná osobnost s dobrými manažerskými dovednostmi a schopností prosadit se
  • schopnost analytického myšlení
  • proaktivní přístup k interním zákazníkům
  • výborné komunikační a argumentační dovednosti

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní až do výše 30 dní
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • služební automobil i k soukromému využití
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • možnost využití home office
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům „S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den