Správná volba
Volná místa Přihlášení
Uloženo

Uložené pracovní nabídky

Vytvořte si seznam pracovních nabídek, které vás zajímají. Klikněte na tlačítko "volná místa".

Volná místa

Miroslav

Manažer prodejny Miroslav

Jaká je práce v Lidlu podle manažera prodejny Miroslava?

 

Jak dlouho pracuješ v Lidlu?

V Lidlu jsem 5 let, byl jsem přijatý přímo jako manažer prodejny. Začátek byl hodně náročný, protože si člověk musí vyzkoušet všechny pozice v různých prodejnách s různými lidmi, ale dnes jsem za tu zkušenost opravdu rád.

 

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Jako první si určitě zkontroluji výsledky z předešlých dnů, abych mohl případně zareagovat. Potom si jdu zkontrolovat prodejnu, cenovky, organizaci směny a hlavně čerstvost ovoce a zeleniny. Potom řídím směnu, když je potřeba, pomůžu v prodejně nebo se věnuji zapracování nových zaměstnanců a podobně.

 

Co tě na tvé práci baví?

Určitě práce s lidmi. Žádný den není stejný. Ale nejlepší je, že to, jak prodejna funguje, závisí na mně. Od plánování, přes objednávky až po to, jak svůj tým jeho práci naučím. A na tom všem potom záleží, jestli k nám zákazníci chodí rádi, nebo ne.

 

Doporučil bys Lidl jako zaměstnavatele?

Ano, určitě kvůli práci v super kolektivu. Alespoň do svojí filiálky si vybírám nové zaměstnance i tak, abych věděl, že nám zapadnou do kolektivu. A také bych ho doporučil kvůli dobrému finančnímu ohodnocení.

 

Proč sis vybral Lidl?

Zaujala mě image Lidlu. Na obdobné pozici jsem pracoval už předtím a chtěl jsem zůstat u práce s lidmi a pracovat v nějaké nadnárodní společnosti. Tak jsem to zkusil a ono to vyšlo.

Přijde vám to zajímavé?

Podívejte se, jaké pracovní možnosti můžete najít v našich prodejnách

Prodejna