Správná volba
Volná místa Přihlášení Uloženo

Miroslav

Manažer prodejny Miroslav

Jaká je práce v Lidlu podle manažera prodejny Miroslava?

 

Jak dlouho pracuješ v Lidlu?

V Lidlu jsem 5 let, byl jsem přijatý přímo jako manažer prodejny. Začátek byl hodně náročný, protože si člověk musí vyzkoušet všechny pozice v různých prodejnách s různými lidmi, ale dnes jsem za tu zkušenost opravdu rád.

 

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Jako první si určitě zkontroluji výsledky z předešlých dnů, abych mohl případně zareagovat. Potom si jdu zkontrolovat prodejnu, cenovky, organizaci směny a hlavně čerstvost ovoce a zeleniny. Potom řídím směnu, když je potřeba, pomůžu v prodejně nebo se věnuji zapracování nových zaměstnanců a podobně.

 

Co tě na tvé práci baví?

Určitě práce s lidmi. Žádný den není stejný. Ale nejlepší je, že to, jak prodejna funguje, závisí na mně. Od plánování, přes objednávky až po to, jak svůj tým jeho práci naučím. A na tom všem potom záleží, jestli k nám zákazníci chodí rádi, nebo ne.

 

Doporučil bys Lidl jako zaměstnavatele?

Ano, určitě kvůli práci v super kolektivu. Alespoň do svojí filiálky si vybírám nové zaměstnance i tak, abych věděl, že nám zapadnou do kolektivu. A také bych ho doporučil kvůli dobrému finančnímu ohodnocení.

 

Proč sis vybral Lidl?

Zaujala mě image Lidlu. Na obdobné pozici jsem pracoval už předtím a chtěl jsem zůstat u práce s lidmi a pracovat v nějaké nadnárodní společnosti. Tak jsem to zkusil a ono to vyšlo.

Přijde vám to zajímavé?

Podívejte se, jaké pracovní možnosti můžete najít v našich prodejnách

Prodejna